České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je ten kašel opravdu jen zima? Pneumónie mykoplazmů dospělých

 

Mycoplasma Pneumonia je onemocnění, které má dětinskou pneumonii. Ve skutečnosti infekce mykoplazmem je 80% dětí mladších 14 let, takže je jisté, že děti jsou pravděpodobněji postiženy. Avšak i dospělí nemusejí být infikováni, existují chvíle, kdy se mykoplazmatická pneumonie stala neznámou, protože příznaky se liší od dětí.Charakteristiky dospělých mykoplazmových pneumonií

Jeden z důvodů pro dospělé mykoplazmové pneumonie, které nejsou zaznamenány, je, že se příznaky liší od dětí. Ve skutečnosti existuje možnost, že kašel, který se nyní objeví, je mykoplazmatická pneumonie.

Dejte si pozor na tyto příznaky a podmínky!

Nemám horečku, ale suchý kašel pokračuje Dlouho-trvající kašel se stane kašel a sputum kašel Mé dítě trpělo mykoplazmovou pneumonií

Mycoplasma pneumonie u dospělých se snadno mylně zaměňuje za nachlazení nebo chřipku. Zvláště když je poslední dítě nakaženo mykoplazmou, je vysoce pravděpodobné, že je infikován během ošetřovatelství, takže buďte opatrní.

Neexistuje žádná horečka Děti často trpí mykoplazmovou pneumonií a objevují se závažné příznaky, jako je vysoká horečka a kašel. Možná je však, že u dospělých není žádná horečka.

Mykoplazmy Vzhledem k tomu, že pneumonie je v sezóně převládající, kašel je zpravidla způsoben suchostí nebo nachlazením, takže má tendenci ho přehlížet jako symptom samotného kašle. Mohou způsobit infekci šířící se na pracovišti nebo šíření mykoplazmové pneumonie v domácnosti.

Vlkké kašle vychází Nejdříve je to prvek dospělých mykoplazmových pneumonií, že kašel suchého zvuku dostane kašel vlhkého zvuku po uplynutí času. To je způsobeno zánětem dýchacího traktu a nárůstem množství sputa. Pokud jste dítě, můžete mít suchý kašel, ale u dospělých je lepší si uvědomit, že existuje možnost změny.

Mám vážné příznaky Zdá se, že dospělá mykoplazmatická pneumonie nemá vážné příznaky. Nicméně, v závislosti na osobě, existují případy, že se stává vážně vážné, existují časy, kdy horečka přesáhne 40 stupňů a astma komplikuje zánět průdušnice. Mykoplazmatická pneumonie je náchylná k infekci, takže příznaky se pravděpodobně stanou závažnými, i když jste unaveni rodinnou péčí. □ Pojďme do nemocnice brzy, jakmile začnete kašlat nebo horečku, jelikož nejste nemocný jako onemocnění dítěte.Léčba dospělé mykoplazmové pneumonie


Pokud pracujete, máte děti nebo děti doma, nemůžete dlouho spát . Jak dlouho trvá pneumonie mykoplazmy lepší?

Způsob léčby dospělého mykoplazmového pneumonie Dospělý mykoplazmatický pneumonie je pneumonie, která je léčena medikací stejně jako dítětem. Antibiotika a antipyretiká ke zmírnění symptomů a zastavení kašle jsou předepsány a budete mít lepší odpočinek doma.

Když odpočíváte doma, pevně zvlhčujte, jestliže máte rodiny, ujistěte se, že maskujte šíření, aby nedošlo k šíření infekce. Pokud máte chuť k jídlu, vezměte něco výživného a vždy se ujistěte, že dodáváte vlhkost, když nemůžete jíst. Pneumonia, která poměrně rychle vyléčí Mycoplasma pneumonia je poměrně lehká mezi pneumoniemi a někteří lidé se zotaví, jakmile obdrží příslušnou léčbu během několika dní. Může to však trvat déle než jeden měsíc, pokud zůstanete neléčeni, stáváte se těžkou nebo pokud klesáte odpor a fyzická síla. Vzhledem k tomu, léčba
brzy může být poprvé zkrácení času, kdy lék je pomalu odpočinout, můžete obdržet lékařské vyšetření, aby se Myslel jsem, že legrační čas.

Jak dlouho trvá nepřítomnost účasti? · Pokud se u Vás objeví infekční onemocnění, jako je například chřipka, musíte se zdržet práce nebo kontaktovat ostatní s cílem zabránit šíření infekce. Vzhledem k tomu, že mykoplazmatická pneumonie je relativně infekční infekční onemocnění, neexistuje jasná doba zastavení návštěv atd. Proto mnoho lidí jít ven, i když trpí mykoplazmovou pneumonií, ale pokud je to možné, je lepší zdržet se výjezdu, dokud se lékařské povolení nezmizí. V mnoha případech se soudí, že není problém, i když odchází ze 4 dnů na 5 dní, nejvíce jednou týdně.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena