České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Příčina a náprava

 

chladných symptomů „rýma“

v zimě, a najednou chladný přichází, může rýma vyjít. V takovém případě si myslím, že někdy jsem cítil, že jsem udělal zima. Proč dělat výtok z nosu, když se nachladil, proč změny v výtok z nosu barvy nastat, pak budeme vysvětlovat, jak se vypořádat s rýmy způsobené nachlazení.

příčinou rýma
ve studené

zdroj infekce nachlazení, jako jsou viry a bakterie napadající do těla, naše tělo obranná reakce je vyhnat jej na vnější stranu Stane se to. Studený virus přichází nejprve z nosu a krku. Nosová sliznice je silně stimulována virem, způsobujícím zánět, způsobující přetížení nosu a výtok z nosu, aby se pokusil eliminovat virus.

žluto-zelená rýma je výtok z nosu, když po odečtení

zima, že ne více než léčení nachlazení, Věděli jste, že dojde ke změně v barvě a lepkavé s odstupem času. Cold pull začátek, byl bezbarvý transparentní a hladká & ldquo; Mizuppana & rdquo; a rýma, která vyjde volal. O několik dní později, když jsou příznaky běžného nachlazení špatně, vystupuje nažloutlá lepkavá tekutina.

Často se říká, že "Když vyčerpá žlutožlutý nos, dostane se za mrazem, je to nedorozumění. Naléhavý nos obsahující mrtvé těla leukocytů, které bojovaly proti virům a virům, je nažloutlé zeleně nebo studený nos. Jinými slovy, tělo právě bojuje proti viru, není vyléčeno. V tuto chvíli je třeba být opatrní, nažloutlý zelený výtok z nosu může být znamením, které dostatečně odpočine.

Mám výtok z nosu způsobený chladem, který obvykle proběhne asi za týden po tomto přechodu. Když konzultujete nemocnici s ledem, řekněte lékaři o stavu výtoku nosu. Bude to užitečné pro diagnózu, takže je důležité sledovat, kdy je váš výtok z nosu v jakém stavu.

Jak se vypořádat s runny nosem s chladným

Pokud víte, že příčina je studená, studený lék je účinný. Abyste se vyhnuli tomu, že byste dostali horší nos, musíte mít dostatečný spánek, nutričně vyváženou stravu, stejně jako užívání léků. Také se vyvarujme použití léku proti rhinitidě v kombinaci kvůli vážnému výtoku z nosu.

Vzhledem k tomu, že studené viry jsou smíšeny v rýhovém nosu, pusťme nos a vystupujeme ven, aniž bychom si popadli vzadu. Příliš mnoho kousnutí může způsobit, že tekutý nos se dostane zpět do ucha. V takovém případě to může způsobit otitis media, takže při žvýkání nosu je důležité si uvědomit "jeden po druhém" a "trochu po kousku".

Můžete také následoval rýma je delší než jeden týden, pokud budete mít dlouhou dobu je výtok z nosu, že je lepivost ve žluté nebo žluto-zelená, mohlo by to být sekundární infekce způsobené bakteriemi. Pojďme dostat lékařské vyšetření brzy, protože existuje strach, že to může vést k onemocněním, jako je chronická bronchitida a pneumonie, pokud zůstane sám.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena