České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zdravé tělo ke zvýšení dobré bakterie ve střevní bakterie

 

střevní bakterie, od zdraví, například k odstranění únavy a rozrušení, zácpa vyřešen a krásnou pleť, jako je například snížení tělesného pachu, krásu tváře To také ovlivňuje. Takže se podívejme na způsoby, jak zvýšit intestinální bakterie důležité pro krásu a zdraví.

Ovládání střevních bakterií kontroluje krásu a zdraví

Črevné prostředí hraje důležitou roli v kráse a zdraví. Když se střevní prostředí zhorší, toxiny jsou méně pravděpodobné, že budou vypouštěny, a jak se hromadí odpadní produkty, způsobí drsnou kůži. Vzhledem k tomu, že existuje úzký vztah mezi střevem a touto kůží, říká se, že pokud je střevní prostředí na svém místě, bude mít pozitivní účinek na pokožku. Kromě prospěšných bakterií ve střevech, protože tam je práce pro vytvoření základní vitamin u lidí, to bylo považováno za účinné, je eliminovat únavu a narušit dobrý stav střevní prostředí.

v přípravě střevní prostředí připravit

střevní prostředí zvýšením „dobré bakterie“, je nejprve důležité zvýšit prospěšných bakterií ve střevech. Příjemné bakterie produkují organické kyseliny, jako je kyselina mléčná a kyselina octová, a dělají kyselinu ve střevech. To může potlačit růst špatných bakterií, které se nelíbí kyselosti. Ke zvýšení dobré bakterie, ho a jíst kvašené potraviny, zvýšit příjem vlákniny, je potřeba zlepšit stravovací návyky, jako je vyhnout se vysokým obsahem bílkovin a vysokou lipidů dietu.

Současně je také nutné podniknout kroky k úpravě autonomních nervů, jako je snížení stresu a pravidelné užívání spánku asi 6 až 8 hodin.

, aby se jídlo zvyšují střevní bakterie ve zvýšení počtu užitečných bakterií

jídlo do, jíst kvašené potraviny, které obsahují bakterie mléčného kvašení a bifidobakterií, a jídlo dobré bakterie ve střevě Je důležité konzumovat oligosacharidy a dietní vlákniny. Podrobnosti viz "Jak zlepšit střevní prostředí s jídlem".


zvýšit dobré bakterie v životním stylu, který nemá souhrnné stress

lidského těla, sympatická délky vzletu a vegetativního nervového napětí bude aktivní. Vylučování je potlačeno, když se sympatický nerv aktivuje a výkaly nejsou dostatečně vyčerpány. Pokud k tomu dojde, emise škodlivých látek, jako jsou špatné bakterie, amoniak, sirovodík a tak dále, stagnují, což vede ke zhoršení střevního prostředí. V moderní společnosti je obtížné zcela eliminovat stres, a tak se věnujeme pečlivě stresové péči. Existují především následující metody pro snížení stresu.

  • Udělejte si dobrý spánek
  • Užijte si lehké sporty na svátcích
  • Udělejte aktivní koníček

    Jak můžete vidět, Každodenní životní zvyklosti jsou důležité pro přípravu střevního prostředí. Zlepšení střevního prostředí vede také k vnitřní a vnější péči o tělo, tak proč se nesnažíte vědomě zvýšit počet dobrých bakterií?

  • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

    Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena