České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Snadná výměna? Jeden týden stravovací pohár!

 

Jaký vliv má soba diet?

Takzvaná pohanková strava je také jednou z nejpopulárnějších "pohanky sobí stravy za týden". Jak naznačuje jeho název, nahradíme sešívací sacharidy o jeden týden. Kromě toho je to metoda diety bez omezení.

Sóbová strava má zaujmout bohatou výživu, díky níž je pokožka krásná kromě efektu snižování hmotnosti.

Proč je soba dobré pro diety?

Soba je potravina s nízkým obsahem GI (glykemický index). Pokud je GI hodnota glukózy 100, soba je 65.

Jaká je hodnota GI? Hodnota GI je hodnota, která udává, jak vysoká hladina glukózy v krvi má tendenci vzrůst při jídle.

I když jíte jídlo pro stejnou kalorickou hodnotu, hladina glukózy v krvi jemně stoupá /klesá, je-li hodnota GI nízká. Níže popisujeme zásluhu na jemné změně postprandiální hladiny glukózy v krvi.

s nízkým GI potravin výhody

tělesného tuku méně pravděpodobné, že budou převedeny

podkožní tuk je více než jisté, že je hodnota cukru v krvi, bude poprvé provedena. Pokud se tedy hladina glukózy v krvi postupně změní, její hodnota nebude překročena ani překročena, ale tento čas bude kratší.

Proto je obtížné udržet podkožní tuk, to znamená, že se stává obtížné získat tuky.

ale
těžké cítit hlad pociťovat

hlad je často si myslel, že je čas je hladina cukru v krvi nízká, ve skutečnosti, se rychle změní z vysoké hodnoty je v krvi hladina glukózy na nižší hodnotu Cítím silný hlad.
požití nízké potraviny

GI hodnotu, pro změny v postprandiální hodnoty glukózy v krvi, je postupný, je obtížné cítit silný hlad, lze očekávat účinek brání přejídání.

Musím být u vás?

Pokud se soustředíte pouze na hodnotu GI, existují i ​​jiné potraviny se základními složkami s nízkými hodnotami GI. Například 58 pro žitný chléb a 56 pro hnědou rýži.

v podstatě purifikován potraviny (rýže, bílý cukr, atd.), než je GI hodnota surových potravin (hnědá rýže, jako je hnědé cukru) bude nižší. Jedním z důvodů, proč je třeba věnovat pozornost, je, že kalorie na jedno jídlo se výrazně liší od kalorií bílé rýže.

Proto neexistuje žádná taková věc, která by si pamatovala intenzivní hlad, i kdybyste ji nahradili.

Dalším důvodem je, že přísady obsažené v boku, rutin, přitahují pozornost. Rutin hlásil protizánětlivý účinek a účinek zlepšující krevní oběh v mnoha studiích. Pro protizánětlivé účinky lze například očekávat, že zabrání akné zhoršování.

Tam je takové pozadí, soba může být řekl, aby byl výživný hojný nebo dobré pro kůži.

Pořadí stravování je také důležité! Jaký je druhý účinek jídla, který chcete vědět ve spojení s dietní stravou?

"Druhý účinek jídla" je pojem, že "první jídlo ovlivní krevní cukr v příštím jídle".

Přehled,

 • Dieta bohatá na dietní vlákninu zpomaluje trávení a vstřebávání sacharidů a zpomaluje vzestup hladiny glukózy v krvi.
 • Dieta obsahující bohaté množství stravy, včetně fazole, jako jsou sójové boby, zmírní zvýšené hladiny glukózy v krvi po příštím jídle.

  To je to, co. Jinými slovy, začlenění potraviny s nízkou hodnotou GI, jako je sója včetně dietních vláken v prvním jídle, potlačilo prudký nárůst hladiny glukózy v krvi po jídle, Dokonce i zvýšení hladiny cukru v krvi má za následek, že je jemné.

  Jak vidíte, potraviny mají vysoké a nízké hodnoty GI. Je efektivní kontrola postprandiální hladiny glukózy v krvi tím, že se jedná o potraviny s vysokou GI hodnotou a vysoké vlákniny, aby se snížilo zvýšení hladiny krevního cukru po jídle.

  Je pohánka účinná pro diety?

  Závěrem je dietní metoda, která nahrazuje základní potravu boční stolicí, do jisté míry efektivní, ale je nesmyslné jíst soba nebo užívat příliš mnoho kalorií s tempurou.

  Další věc, na kterou se dívat, jsou alergie pohanky. Soba je jednou z potravin, které jsou náchylné k rozvoji alergií, a pokud se vyvinou, existuje možnost, že se objeví závažná alergická reakce. Dokonce i v případě, že je v pořádku, alergie se mohou objevit náhle.

  Zejména někteří vědci myslí, že jíst příliš mnoho příčinných potravin může způsobit, že se bude pravděpodobněji vyvíjet.

  Pokud cítíte něco špatného s tělem, okamžitě zastavte dietu pohanky.

 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena