České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Ekzém na kůži náhle? ! Co je účinnou preventivní metodou pro "UV alergii"?

 


i koupal obyčejný člověk, když je vystavena dost významně objeví vliv slunečního záření, nebo se objevil ekzém na kůži, možná budete chtít, nebo oči stanou svědí. Tyto příznaky mohou být způsobeny nástupem ultrafialové alergie.

je symptomem ultrafialového alergie

, ale obvykle je sluneční světlo, že jsem koupala, aniž by se museli starat o, věděli jste, že tam je, že by se vyvinout alergie na slunci? Jaký je tedy příznak UV alergie?

svědění a ekzém

Mnoho příznaků je svědění očí a ekzémy kůže. Site hit na ultrafialové světlo zčervená, můžete ekzému, jako je kopřivka (kopřivka). Někdy můžete blistru, když je to strašné. Síla symptomů lidí v každé příznaky objevují pouze bezprostředně po zásahu ultrafialovému světlu, někteří lidé usadit se v asi 1 hodinu. Kromě toho se příznaky mohou objevit v oblastech, které nejsou vystaveny slunečnímu záření.

Citace: Označuje péče o pleť univerzitu

také
, že je bolest hlavy a nevolnost

UV alergie podobné alergickým reakcím a jiných alergií. Proto se navíc ke zarudnutí a svědění očí a kůže vyskytují lidé s bolestmi hlavy a nevolností.

Citace: Péče o pleť univerzity

Příčinou ultrafialového alergie rozvíjet

UV alergii, ale říká se, že existují různé příčiny, a to především díky , Dospělí a děti jsou považovány za odlišné.

V případě dětí, mysleli jsme si, že když došlo k ultrafialové alergie v těch genetických často

děti, často jsou spojeny ty genetické To je hotovo. Konkrétně existují pigmentová xeroderma a porfyrie.

Citace: Péče o pokožku univerzitní

dospělý, když ultrafialové paprsky alergie došlo pod vlivem je často

dospělé, jako jsou drogy, v medicíně a kůže, který používáte Říká se, že je často způsobeno tím, co se dotýkáte.

Citace: Péče o pleť univerzita je

jiná onemocnění bývá příčinou

způsobí, že ultrafialové alergie se děje, ty mohou být způsobeny jinými chorobami. Existuje možnost, že abnormalita metabolismu a kolagenového onemocnění apod. Může způsobit alergii, takže je nutné jej řádně prozkoumat.

Citace: Péče o pokožku univerzity
Jak zabránit UV alergii?
aby se zabránilo nástupu

UV alergie to je myšlenka důležité, že není příliš zasáhnout proti ultrafialovému záření z každodenního života. Jsem v pořádku! Buďte opatrní, abyste nedůvěřovali ostatním atd. Z následujících bodů.


Buďte opatrní, když jdete ven -

Množství UV paprsků závisí na denní době. Pokud jsou ultrafialové záření silné, pravděpodobnost alergických příznaků se zvýší stejně. Vyhnout denní množství ultrafialového záření zvyšuje nejvíce, pojďme navržen tak, aby byl schopen jít ven ve večerních a ranních hodinách.

Citace: Péče o pleť univerzita je

deštníky a klobouky, fyzicky blokuje
v šatech pomocí

deštníky a klobouky také jedna z chránit před litím přímým ultrafialovým paprskům Je to metoda. Kromě toho se objevila myšlenka řádně pokrýt kůži oblečení, můžete chránit před UV zářením, které přicházejí k rozptylu.

Citace: Péče o pleť univerzita je

Sluneční brýle chrání oči

ultrafialové paprsky jsou absorbovány mnohem z očí. Dokonce i když chráníte pokožku, mohou se vám objevit alergické příznaky, pokud neudržujete oči. Používejte sluneční brýle s UV-cut účinkem, aby vaše oči byly řádně chráněny.

Citace: péče o pleť University

účinná věc, chrání pokožku před ultrafialovým zářením v

opalovací krém efektivně používat opalovací krém. Existují druhy opalovacího krému. Využíváme lehké věci, abychom trochu vyjížděli a silní z dlouhého slunečního světla.

Citace: Skincare University

Naka sluneční světlo, ale pak slunce!
v tomto

day-to-day bydlení, ale je to těžké, aby se zabránilo slunečnímu záření, nebo lakované opalovacích krémů, například tím, nosit oblečení sluneční Ya specifikací UV cut pozor, příliš vystavena ultrafialovému záření tím, že jde s, pojďme se zabránilo vzniku ultrafialového alergie!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena