České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nouzová situace! Jaký je správný způsob, jak zastavit náhlé průjem během práce?

 
Nouzová situace! Jaký je správný způsob, jak zastavit náhlé průjem během práce?

, kdy jste se stal průjem v práci, tak bychom chtěli pít komerčně dostupných anti-průjem léky a chtějí ukončit předčasně, ale příčina může vést k opačnému efektu. Představím příčinu průjmu a správné protiopatření vhodné pro každého.

Máte nějaké zkušenosti s náhlým ublížením žaludku, když pracujete? Dokonce tak, jen v určitý den, kdy důležité práce .... Nějak se chcete zastavit průjem. Ve skutečnosti se metoda střihu liší v závislosti na příčině bolesti břicha.

Když mám průjem ... Jaký druh stavu je střeva? Práce střeva

Při normální, živiny a absorpce vlhkosti, zatímco „peristaltické pohyb“, byl odveden ven z těla, a zbytek ve formě stoličce. Nicméně, vzhledem k nějaké příčiny, a tato peristaltická pohybu se stává aktivním, příliš pozdě, absorpce vlhkosti, bude vypuštěn jako vlhkost velké množství letů. Tento stav je průjem.

Ideální výkaly mají obsah vlhkosti 70 až 80% a mají středně vysokou viskozitu. A stát se řídká stolice je příznakem je průjem, je obsah vody u 80 až 90 procent, lety ve více než 90%, se neudržel formu, se nazývá největší množství vody je často voda průjem průjmem.

Citace: Healthcare University

Jaký je příčinou průjem?

Možnou příčinou, který se stal s průjmem nebo dostali studenou žaludku studených nápojů a pokrmů, je kvůli přejídání nebo nadměrné pití.

Další příčinou je syndrom dráždivého střeva způsobený stresem atd. Je lepší střevní delikátní od obvyklých, velké pohyby napětí a střevní pocit, že úzkost je abnormálně aktivní, mohlo by to být v případě, že způsobí voda průjem.

Citace: Health Care University
také

, viry a bakterie, může být také při průjmech pomocí „akutní gastroenteritida“ kvůli otravě jídlem. V tomto případě je cílem, aby sloužil ve snaze sloužit mimo rané cizorodé látky napadající tělo je aktivní, je také mnohem dále, obsah vody, než je obvyklé průjmu je často průjem, doprovázený silnou bolestí břicha a nevolnost Jsou věci.

Ženy mají tendenci dostat průjmy před menstruací! Co?

Pokud jde o ženy, není to, že mnoho lidí trpí průjem před menstruací? Zdá se, že vliv hormonů je velký. Mnoho luteinizačních hormonů se vylučuje během ovulace na menstruaci. Vzhledem k tomu, corpus luteum hormon slouží k zabránění kontrakci dělohy, bude také potlačena jednou zácpa cítění fungování střeva v jeho vlivu.

, protože se snižuje, když se sekrece luteinizačního hormonu je ve fyziologickém těsně před, pohyb střev funkce střeva, který byl potlačen stane aktivním bude lepší. To znamená, že někteří lidé způsobují průjem.

Citace: Zdravotnictví Univerzita

Příčina! Chci vědět, jak zastavit průjem

Nepřítel průjmu je zima. Pokud je příčinou menstruace, zahřejte žaludek břicho nebo cairo. Doporučuje se jíst kořenovou zeleninu a jiné a zahřát si ji zevnitř.

V dobré pití anti-průjmové léky, nebo chlazení žaludek, přejídání nebo nadměrné pití, je případ syndromu dráždivého tračníku.

Citace: Health Care University

Norovirus a O-157, v případě průjmu infikovaného bakterií a virů, jako jsou otravy jídlem, dát rychle mimo bakterie a viry, které jsou aktivní v těle To je zkratka pro obnovu. Bude to tady a bude pít průjem zastavit bakterie a viry v cestě být vypouštěna ven z těla, prosím, nepijte průjem zastavil.

Citace: Zdravotnická univerzita

Pokud se dostanete průjmu, věnujte prosím pozornost také symptomy dehydratace. Pijeme vlažnou bílou vodu a sportovní nápoje při normální teplotě. Kromě toho v případě, nebo v případě, že bolestivý průjem pokračuje po dlouhou dobu, řekněme brát léky ke zmírnění příznaků, byl přijat do nemocnice.


bude Naoso průjem ve správném doraz, jak

, kdy jste se stal průjem při práci, ale je to chtějí léčit časné příznaky? Z tohoto důvodu je to zkratka pro zotavení, abychom zjistili, proč se průjmy ukončily. Pojďme se dostat dolů k příčině a vyléčit průjmy rychle se správnou metodou vyrovnání.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena