České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zhluboka se nadechněte při autonomní nervové poruše! Relaxujte po břišním dýchání

 

Když se stanete příliš stresujícími, ztroskotá se rovnováha autonomních nervů, což usnadňuje mysl a tělo selhání. Proč nezkoušíte břišní dýchání, které může v takovém případě očekávat účinek na autonomní nervy?

Co je autonomní nerv?

Autonomní nervy jsou nervy, které kontrolují orgány v těle bez ohledu na jejich vůli, jsou nervy, které upravují množství potu a pohybují srdce. Autonomní nervový systém se skládá z sympatických nervů jako parasympatických nervů a tyto dva nervy dobře fungují v rovnováze, aby se přizpůsobily mysli a tělu.
ale také být řízeny v rámci této rovnováhy mezi těmito dvěma nervy nejsou vědomi, jeden z mála nervů Kitaichi řada na dominantní stav je dlouhotrvající fyzikální funkci a duševních poruch, tyto příznaky Říká se autonomní nerovnováha.


Citace: Při péči o pleť univerzitní

břišní dýchání vliv na vegetativní nervový systém lze očekávat

Gimi nerovnováha autonomních nervů, pomalé hluboké dýchání Je důležité udělat.


Proč je dýchání důležité? Obvykle to bývá mělký dech, má tendenci k nedostatku kyslíku v těle a je pravděpodobné, že způsobí poruchu. Na druhou stranu, pokud dýcháte pomalu a hluboko, kyslík ve vašem těle se zvyšuje a vaše mysl a tělo může zůstat zdravé. Podle
mělké dýchání, poruchy autonomní nervový a je ve stavu nedostatku kyslíku v těle, nebo unaví snadno, nebo následuje nespavost-jako jste Kitaichi rozrušený nebo podrážděná mysli a těla. Pokud takový stav pokračuje, předpokládá se, že je náchylný na stres a stává se ústavou náchylnou k nemoci. Pokud děláte břišní dech při současném vědomí pohybů žaludku nebo výklenku, budete dýchat pomalu a dovnitř, takže se budete hluboce dýchat. Když se zhluboka nadechnete, kyslík se do těla dostává do kyslíku, kyslík do buněk v každém rohu těla. Tělo, kde je kyslík dostatečně stabilní, rovnováha autonomního nervového systému je stabilní a je možné udržet stav mysli i těla.


Citace: Health Care univerzita je

metoda břišní dýchání
břišní dýchání nebo zvracení nebo uzené

pomalu dech, relaxační účinek a ztuhlý krk Zlepšení, zlepšení metabolismu atd. Lze očekávat různé účinky. Děleme správné břišní dýchání několikrát s zavřenýma očima a nemyslíme nic.


1. Dokonce i když sedím na židli, mohu ležet na zádech, takže si užívám snadné držení těla. Ztrácí svaly těla i svaly na obličeji, budu napjat celé tělo napjaté. Zavřete oči, abyste se soustředili na dýchání.

2. Začněte s člověkem, který dýchá. Ztraťte rty a vydechujte co nejpomaleji, abyste vypustili všechny špatné věci.

3. soustředit se na všechny vypouštění Když žaludek (membrána), vdechovat dech z nosu, zatímco nafouknutí žaludku.

4. Strávit spoustu času aspirující a pomalu vydechovat z úst, zatímco si zubuje žaludek.

Citace: Health Care University

Udělejme si čas na odpočinek v břišní dýchání
, aby byla zachována rovnováha

autonomní nervy, zhluboka se nadechněte se pomalu v břišní dýchání A je důležité odpočívat. Chcete-li zachovat rovnováhu mysli a těla ve stresující současné společnosti, jak se snažíte uvolnit břišní dýchání každý den?

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena