České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

"Vejce do 1 za den"? Příjem lží, opravdu vejce

 
a jíst hodně

vejce Už jste někdy slyšeli, že hladina cholesterolu v krvi jít nahoru? Ve skutečnosti je v posledních letech ve skutečnosti bezpečné jíst libovolný počet kusů denně. Kolik je na zemi správné množství?

Proč je "Egg one per day"?

teorie vajíčko, že až jednou denně, pochází z experimentů na zvířatech a škodlivé pro lidské bytosti na hladinu cholesterolu v krvi vzrostl. Avšak u zvířat pokusných jedinců byl králík pastvu, to bylo později řekl, aby byly uzavřeny a nevztahuje se k lidským bytostem.


V Rusku před více než 100 lety se konaly pokusy jíst vejce u králíků. Jako výsledek, množství cholesterolu v krvi u králíků se zvýší, neboť zjištění arteriosklerózy bylo pozorováno „cholesterol, který je obsažen ve vajíčku je příčinou kornatění tepen“ a začíná být k závěru, že Říká se.

Citace: vejce

vejce zvýšit péči o pleť univerzitu

dobrý cholesterol a je bohatý na lecitin a kyselina olejová. Zvyšují dobrý dobrého cholesterolu v těle říci, že cholesterol, protože se říká, že snížení špatný cholesterol, vejce je přímá, má se za to, že neexistuje žádná skutečnost, že příčinou arteriosklerózy.


příjmu a hodnoty cholesterolu jeden den vejce, nebo že není příčinná souvislost mezi rizikem infarktu myokardu byly potvrzeny v dalších studiích.

Citace: zbavit se péče o pleť University

a esenciálních aminokyselin pro zvýšení imunity do dvou až tří
pojďme k obsluze

vejce do jednoho dne, bakterie rýma (nachlazení) Vzhledem k tomu, že obsahuje také lysozym, zdá se, že je dobré, když se aktivně ujímáte v chladném počasí.
však vejce jak se říká, že „úplná výživa“ vysoce kvalitní aminokyseliny, vitaminy, protože obsahuje minerály, v případě zdravých lidí jíst dvě až tři za den jako vodítko Bylo by to pěkné.

Citace: aminokyseliny obsažené v péči o pleť univerzity

zdravé výživy
dobrý vejce ani krása

vejce se vztahuje k produkci kolagenu, vitamín A je drsná suchá nebo kůže Účinky na krásu atd. Lze také očekávat. Navíc se předpokládá, že methionin a vitamín E jsou užitečné při anti-stárnutí. Každý den jíst, aby vás udržoval zdravý.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena