České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Reportér o poruchách spánku ověřen! Sedm věcí důležitých pro spaní

 
Reportéři poruch spánku ověřeni! & Quot; Nemurikatsu & quot; důležité sedm věcí, které
Internal Medicine oddělení psychosomatická medicína Neurologie Psychiatrie srdce a nervový spánku

V poslední době přišli často slyšet slovo „Nemurikatsu“. Doslova, činnosti, které mají spát dobrý, nevidí obrazovku televize nebo mobilního telefonu před spaním, používají polštář, který mi vyhovuje - jsou často doporučovány. Takže, co tyto věci, a tam je opravdu účinná, dále, nebo zasahování do opravdu dobrý spánek také nejsou dobré spát, jsem se snažil reportéry poruchy spánku pocit. ※ Do posledního bude osobní dojem.

1 Fluorescenční světlo, mobilní telefon, monitor vypnutý 1 hodinu před spaním

Toto je nejčastěji řečeno. Je pravda, že se díváte na televizi nebo na mobilní telefon, dokud usnul, nebo usnete, když svítí.

Takže ve velmi rané fázi jsem vypnul televizi a mobil a snažil jsem se stmívání světla. Myslel jsem, že teď mohu spát, ale nebylo to tak. Obvykle zavírám oči, když jsem ospalý, sledoval mobilní telefony a četl knihy, ale nemám co dělat, protože je dnes už tma.

Spánek z toho, že nic neudělal, byl dlouhý čas, bylo to docela obtížné. Cítil jsem, že je nutné pokračovat v obvyklém každodenním životě. Spánek byl dobrou kvalitou, aniž by se dostal na cestu.

2 Spaní po plném naplnění vlhkosti

Nikdy jsem nespal spíše. Protože jsem vzal příliš mnoho vlhkosti, probudil jsem se, když jsem chtěl jít do koupelny, když jsem spal.

Nicméně, když jsem se probudil, neměl jsem žízeň. U žen se také může změnit suchost kůže. Je problém zabít příliš mnoho, ale pití sklenice a spaní bude zdravé.

3 Pití a spaní

Toto je říkáno "Nedělej to". Ostatní je věc, která říká, že „kofein by neměl“, ale probuzení účinek kofeinu, protože to je vědecky dokázáno, ale tentokrát jsem se nesnažil.

I když se říká, že pije alkohol, nemá smysl pít, dokud se neleskne, tak jsem vzala sklenici vína a šla spát. S náhlou úpravou bylo snadné spát. Pro typ, který nejsem dobrý spát jako můj zápěstí, šálek alkoholu může být mravenci.

Cestou jsem se poprvé probudil, ale později jsem mohl spát až do rána. Můj spánek byl v mém krku suchý.

4 Spaní v horkých lázních

Také se říká, že není "dobrý". Pevně ​​jsem se ponořil do horké vody a okamžitě jsem spal. Možná to souvisí s tím, že tohle léto vyzkoušelo, ale vychází pot a nemám rád spát lehce, protože jsem si myslel.

Koneckonců jsem vstala a spala, když jsem na chvíli uklidnila. Koneckonců, zdá se, že spící okamžitě po koupeli není moc dobré. Po chvíli však bylo spíše snadné spát.

5 jídlo a spánek z

Je to také ten, který byl označován jako „špatný“, ale známý řekl, „a jíst teplé nudle před spaním spát velmi dobře.“ Tak jsem se rozhodl zkusit. Když jsem jedl spousty stravitelných sacharidů, přišlo spát. Jak to je, zaspím. Cítil jsem spát lépe, než jsem si myslel.

Nicméně pokud užíváte spoustu sacharidů před spaním, dostanete samozřejmě tuku. Lidé, kteří chtějí zkusit, možná budou muset přizpůsobit denní příjem kalorií extrakcí sacharidů na večeři.

6 Spánek s maskou

Způsoby spánku, o kterých se říká, že jsou dobré pro krk a další. Snažil jsem se zkusit, ale pokud nemám zájem, nemůžu snadno spát. Trvalo mi víc času, než jsem usnul, než obvykle. Kromě toho, když jsem se probudil, byla maska ​​z obličeje a byla vyhozena na podlahu. Byl pravděpodobně vzat nevědomky.

Předtím jsem se při spánku snažil a odstraňoval chrániče sluchu a ponožky. Aby nedošlo k Kakimushira zatímco spí lidi atopickou dermatitidou, ale slyšel, že je spát nosit rukavice, ale věděl jsem, že odpojit a to také není zvyklý. Každopádně jsem cítil, že spí, nezačíná bez zvyků.

7
vystavení slunečnímu záření ihned po probuzení

z mého domu, protože zvenčí otevřela opona strukturu komory je v plném zobrazení, zdaleka ne otevřela opona. Z tohoto důvodu jsem tentokrát, když jsem se probudil, šel ven a rozhodl se vzít si sluneční světlo.

Protože v létě byl horký den, tolik se koupalo na slunci. Slyšel jsem, že biologické hodiny budou resetovány, když budou vystaveny světlu, ale určitě jsem se probudil s neúnosným. Když se probudím, jsem vystaven světlu, jednoduchý, ale účinný.

Ste také opatrní ze spánkových knih a stránek?

Proto jsem se snažil sedm kolejových aktivit. Protože to je můj libovolný experiment, stejné výsledky nejsou nutně dány každému. Chci, abyste se dostal do referenčního rozsahu k poslednímu.

To lze říci o stejné věci v ospalosti, která je napsána v knihách a místech, která jsou tam venku. V mnoha případech jsou takové věci vědecké důkazy špatné nebo spirituální. Necítil jsem se slepý, cítil jsem, že bych to měl začít po vyzkoušení.
(Ohno Shun)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena