České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Poznámka k újmě, kterou „železných nohách pole“ ... zdravotních přístrojů

 
„do železné matice stop“ ... buďte opatrní
Národního ochranu spotřebitele centrum zranění kvůli zprávě zdravotní přístrojové
NCAC 21. června V den zveřejnil zprávu o zraněních a nehodách způsobených domácími zdravotnickými zařízeními. Život spotřeba centrem země byla požádána konzultaci 50 bodů před a po roce, že počet v posledních třech letech je na vzestupu. V maratonu a cyklování boom, zatímco tam je, neváhejte a hluboce zakořeněné v tělesné výchově a vedení váhy pomocí zdravotní přístroj populární k dispozici, spíše používat osoby s chronickým stavem onemocnění se zhoršuje nebo přinesla zlomeniny a zánětu Vyskytly se v následujících případech. Zdá se, že je zpráva, že "jsem upadl železné pole na nohy". Spolu s Centrem usilovat o zlepšení podnikového straně shrnuje tyto zprávy, zdá se, že je cíl, který se snažíme také povědomí poskytováním informací spotřebitelům.

40 ~ 60 let, a ženy, podle centra,

National ochranu spotřebitele Center, domácí zdravotní zařízení stepper a běžecký pás, břišní stroj, který se vztahuje nástroj EMS (terapie zařízení nízkofrekvenční ), Takové jako obecní lidé snadno a relativně levné získat. Síť národních spotřebitelských informací 2007-12 31. března do této škody, nebezpečí informací od domácí zdravotní zařízení byl požádán 290. Kromě toho, když se použít také poprvé „pole železo dopadl na nohy,“ „typ švihu zdravotnických zařízení, jako jsou sítě Consumer Agency a zdravotnických zařízeních, bylo šířku výkyvu na maximum, která je součástí přístroje je odpojen od pádu těla Zlomené žebra (zlomené zlomeniny) a případy byly hlášeny.

Podle zprávy je věk reportérů obětí 40 až 60 let. Říká se, že asi 70% z 290 případů je ženská.

57 případů s "kyčlí a hýždí" v nejvíce poškozené části těla. Následují 47 případů "břicha" a 34 případů "stehna (spodní) stehna". V druhu nástroje 38 a nejvíce škod informací běžců pokoji, pás typu vibračním zařízením (34 recenzí), EMS zařízení (26), Jízda na koni typu zařízení (25) je velký.

uchopit agenturu spotřebitele a národní spotřebitelské záležitosti centrum, zveřejněné v členění mít škod informací, náhle zastaví trenažér, nebo jiné zprávy, jako například náhlý pracuje při vysoké rychlosti, zánět podložky části zařízení EMS nebo úrazu elektrickým proudem, zranění v důsledku poklesu využití cvičebních pomůcek, bylo také prokázáno, případy, jako je oční trauma kvůli některým částem škody.

„zdravotní přístroj použije zatížení na tělo“

Na druhou stranu, je z jiného průzkumu, který National Life Centre byla provedena bezpečnostní opatření a kontraindikace před nákupem in, jako je zásilkovém prodeji to není možné potvrdit, boční spotřebitel bude mít k dispozici okamžitě, jako příručka po zakoupení, když nastane problém, problém také vyšlo najevo, že není dostatečně schopna zvládnout.

Centrum, „Zdravotnické zařízení je rad pro spotřebitele, je pochopitelné, že je určen pro aplikaci zatížení organismu, nebo pečlivě koupi přemýšlet. Lidé ze všech léků v historii a chronických onemocnění, lidé na návštěvy je, aby se ujistil, zda je možné vykonávat z důvodu zdravotního zařízení do rodinného lékaře, „“ tak, aby vyhovovaly své tělo a zdravotní stav, nevykonávají víc než jejich fyzické síly. pokud máte pocit něčeho neobvyklého používání okamžitě zastavit „“ Pokračujte prosím v pokynech k manipulaci atd. ".
(Editorial)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena