České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Opravdu se to stará? "NG péče o hlavu", která má tendenci dělat, je

 
Je to opravdu jedno? Že A tendenci dělat, „šéf NG péče“ dělají myslím,

vypadal dobře, ve skutečnosti, není neobvyklé, že špatnou péči. To je stejné pro péči o pokožku hlavy a péči o póry. Představím péči, která je často vidět, a správná péče o její zlepšení.

Zdá se, že je spousta nedorozumění v péči o pokožku hlavy a péči o póry hlavy. Zde vám představíme společný způsob péče o NG a body zlepšování.

Jak ho umýt, ne?

, když lupy je zájem, a ty Otoso zpevnit zbývající maz a nečistoty na pokožce hlavy a póry, nevědomě, nebo umýt křoviny, nemáte ani vaše nehty? Je velmi možné, že taková prací metoda poškozuje pokožku hlavy. Lehké mytí pokožky hlavy je ve skutečnosti nejdůležitější věc.

Na první pohled odstranění lupů, které zůstávají na pokožce hlavy, je považováno za způsob, jak odstranit lupy. Ale to je naše sobecká představivost, která vede ve skutečnosti k dalším luprám a vede k poškrábání.

Citace: Skincare University

Také věnujte pozornost složkám šampónu!

Nejprve se podívejme zpátky na to, zda používáš šampon, který má vyšší detergenci než je nutné. Protože je vysoká pravděpodobnost, že se neshoduje s kůží, podívejte se také na přísady.

Místo toho, aby upustil maz všechno, slabý detergenční odejít spíše nezbytnou maz, pojďme šampon jako jsou aminokyseliny a bez aditiv.

Citace: Péče o pleť University

Navíc, i vlasy a vlasovou pokožku opuštění vypláchnutí šamponu a máchání může být nepříznivě ovlivněna. Opláchněte pevně.

„zlomit i s hřebenem“ je ve způsobu NG

Masáže poškodit pokožku hlavy, aby zlomit i stimulovat skalp s hřebenem nebo „péče“ metody štětcem. Krevní oběh je výzva, ale také pocit, že nějak se zdá zdravotní dobra skalp, musíte být opatrní, protože existuje možnost poškození pokožky hlavy.

Ale jak špička hřebene je ostrý, bít a poškrábání s ním bude bolet pokožku hlavy. Skalp může být poškrábaný a pokožka hlavy může být drsná nebo může být nemožné řídit sekreci normálního kožního mazu, což může vést k zápachu.

Citace: Skincare University

Je důležité, aby ji nepřehýbali, aby to viděli!

Existuje spousta metod péče, o kterých se říká, že jsou efektivní pro péči o pokožku hlavy a póry. Je úžasné vyzkoušet něco, co se říká, že je hezké, ale především je důležité zjistit, co je opravdu "dobré". Nezapomeňte zkontrolovat, zda je špatně pochopeno nebo že je to skutečně špatná metoda.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena