České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Také nádherný i přírodní! Brown &černá chytrý řasenky chirurgie [Yoshirogu]

 

řasenky slyšet a černá barva standardu, ale navíc k černé K dispozici je barevný, jako je Brown. Jsou to, jak bude nebo může být správně používány.

Chcete-li k přirozenému dojmu?

Chcete-li se přirozeným dojmem, než je obvyklé, je doporučeno použít hnědé, spíše než černé. V případě, že make-up v přírodních tak, aby odpovídala měkké a oblékl se jít ven pocit jednoty k celku.

, kteří chtějí zmírnit sílu očí příliš silný, samozřejmě, den, který chcete užít make-up pro přirozené vždy Chcete-li změnit atmosféru, pro ty, kteří chtěli, aby přátelský, že vzdušný, Brown řasenka doporučuje se.

Citace: Péče o pleť University

Aby však bylo možné říci, že Brown, výrobcem nebo značky Existuje mnoho různých typů, jako je například barevný tón Miya.

červenohnědá, v blízkosti černé Brown a Brown byl nažloutlý. Podle míry světla, protože v některých případech se zdá, float bělavý, že by bylo lepší, aby se pokusili tester před nákupem.

Citace: Skin Care University

i hnědé a černé spolupráce ◎
za pokročilejší verzi, jak používat

řasenku, v může být použití kombinace hnědé a černé Xiang. V závislosti Vyplňte efekt přechodu, oči nebo zobrazit velký, budete mít možnost, aby se ukázala nebo černým okem často.

Za prvé, malovat celý řasy v hnědé řasenky, vy obložil koutku oka pouze černé schne. Poté se celý oko rámu není obklopen černé, vypadá lépe, trochu černé jako bod, můžete vydat Mehaba při odchodu měkkost očí.

Kromě toho umístěním černou řasenku jen na středu řas, duhovka je zvýrazněna, můžete ukázat ve svislé šířce větší roztomilých.

Citace: Péče o pleť univerzita je

snaží zajistit dojem oči řasenkou!

řasenky, a to i pouze ve dvou barvách hnědé a černé, může být celá řada opatření. Použití Dobře, pojďme zvýšit kolísání oční make-up!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena