České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je důležité podívat se na příčinu

 

Dobrý večer. Dnes je aktualizace blogu dřív než obvykle. Třešňové květy brzy začnou kvitnout. Když kvetou třešňové květy, připadá to jako jaro ještě trochu chladno. Sotva budu čekat, až budou třešňové květy plné rozkvete.
V letošním roce se jedná o třešeň před obchodem. Tato třešeň byla také odříznuta nákupem a prodejem pozemků. I když byla krásná.

Také jsem si ho vyslala na oběd, ale náhodou se mi stalo, že jsem měl prodávat "Matsuura okurky" i v Hokkaidovi. Doufám, že dokážeme dlouho prodat. Prodej v Hokkaidovi je trochu znepokojen. Ale slyšel jsem, že 90% obav je přepracováno, takže se mi to bude komfortně pokoušet. Napíšu o podrobnostech prodeje, jakmile to mohu oznámit.

Dnešní blog je o blogy, které jsem viděl na FB.

Tenké vlasy jsou stejné jako onemocnění, ale my se nezlepšujeme, pokud nenajdeme příčinu.

To je pravda.

Je to stejné, i když jej nahradíte svou vlastní prací. Dokonce i když zažívám zima, narazím na soucitnou terapii, aniž bych uvažoval o příčině. Například, pokud máte kašel s chladem, "kašel", runny nos "rhinitis medicína". Takový lék budu užívat. Není to příčina, je to jen potlačení příznaků na místě. Snad většina příčiny nachlazení je fyzická síla úbytek kvůli každodenní únavě. Pokud tedy máte nějaké potíže s tělem, prosím, nechodte na místo, kde byste měli podniknout protiopatření, prosím vylepšete příčinu. Nakonec, i když používáte Riu, pokud máte problémy s ředěním vlasů, poraďte se se specialistou na vlasy. Myslím, že to je v pořádku s kadeřníkem "Tacky" cílové linky. Možná --- ー ー ー.

Dnes byl krátký blog.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena