České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dokáže identifikovat a včasné odhalení nemoci „screening“

 

Pojďme dobré využít jen „screening“ objevovat známky určitého onemocnění v raném stadiu. Existuje několik typů lékařských vyšetření, ale rakovinové kontroly se zvyšují především. Zde vysvětlíme druh a obsah screeningu zaměřeného především na screening rakoviny.

vyšetření a vyšetření
najít konkrétní onemocnění

screening se týká kontroly prováděné za účelem časné detekci některých chorob. Na druhou stranu, lékařského vyšetření, které je od „kontroly stavu“, říká, že určení nemá riziko nějakým druhem onemocnění jako status quo. Existuje několik typů vyšetření, z nichž mnohé jsou vyšetřením k nalezení "maligního nádoru (rakoviny)".

The

vyšetření o druhu vyšetření Existuje několik typů, jako například „screeningu rakoviny“ a „tuberkulóza screening“.

· screening: test rakovina objevit v rané fázi, je zde, jako v žaludku, plic, tlustého střeva, prsu, děložního hrdla, screeningu rakoviny

· tuberculosis screeningu: tuberkulóza objev kontrola je

· virus hepatitidy screening:
je kontrola pro kontrolu viru hepatitidy

· věci zapomněli screening: věci se zapomíná na inspekci, aby prošetřila

a screeningu rakoviny Co?

"Kontrola rakoviny" je účinný způsob detekce rakoviny včas. Zjištěním v rané fázi, která není ve vývoji, je možné včasné léčby, bude to snížit úmrtnost v důsledku rakoviny.

objekt
snížení úmrtnosti na rakovinu

V současné době je cílem snížení úmrtnosti na rakovinu v regionu, screening byl proveden v místní správy jako preventivní opatření Provádí se podle pokynů Ministerstva zdravotnictví, práce a sociálních služeb. Při screeningu rakoviny se lidé obvykle nekonzumují s subjektivními příznaky, takže se často objevuje v rané fázi rakoviny.

typu rakoviny projekce je dvojnásobně

screening rakoviny, každá obec a na pracovišti provést „přezkoušení typu protiopatření“, je „nějaký druh screening“, jako je například kompletní lékařské vyšetření . Náklady na screening opatření typu trvá jen volnou nebo malou spoluúčast, ale jakýkoli druh screening je v podstatě plný self-pay. Kromě toho, i když typ opatření ve screeningu jsou myšlenka, aby se minimalizovalo tu nevýhodu, že jednotlivci mohou trpět, jakýkoli typ vyšetření není nutně případ, je to jiná zkušební obsah a metody, zdravotnických zařízení přijímat.

V kontrolních bodů 5 typů

předchozího screeningu rakoviny, ale dva z screening karcinomu žaludku a karcinomu děložního čípku byly provedeny v současném rakovina plic, rakovina tlustého střeva Byla přidána screening rakoviny prsu. Tyto pět typů rakoviny lze nalézt v rané fázi lékařským vyšetřením a je to rakovina, u které se prokázalo, že je schopna snížit míru úmrtnosti prováděním rané léčby.

Test obsah, pokud se liší

žaludku screening s vyšetřením typu X-ray (nebo volitelné jeden z gastroskopií některých obcí), fyzikální vyšetření a v případě, screening rakoviny prsu Kombinace vyšetření X-žlázy (mamografie) atd. Jsou prováděna. Screening rakoviny děložního čípku je také prováděn cytodiagnosí. Pokud existuje podezření na možnost rakoviny, obdržíte příští vyšetření na další sekundární vyšetření.

· přesnost inspekce na prodej

zpracováním slyšel, že (sekundární kontrola), ale možná budete chtít, aby se zabránilo stát psychickou zátěž, precizní kontrolu, ale To se provádí za účelem přesnějšího určení podezření na osobu. Také to bude nutné ukončit zkoušku, co se určí, že rakovina je, 1,3% v žaludeční screeningu rakoviny, pouze 3,77% v nejvíce možné a cervikální screening rakoviny, které se říká.


o předmětech každého screeningu rakoviny

Age stala rakovina žaludku, rakovina tlustého střeva, rakovina plic a každá screening rakoviny prsu je 40 roků věku nebo starší. Pro screening karcinomu děložního hrdla jsou rovněž způsobilí lidé nad 20 let.

Pojďme mít kontrolu, která vám vyhovuje

Screening je zkouška pro včasné odhalení určitých onemocnění. Vzhledem k tomu, že se tato zkouška liší v závislosti na obsahu, cílový věk může být odlišný, takže můžete požádat místní správu, aby se zeptala na postup vyšetření. Takřka je tomu tak, že subjektivní symptomy nejsou vidět ve fázi screeningu. Pokud trpíte subjektivními příznaky, budete potřebovat odpovídající vyšetření a léčbu, takže se ujistěte, že jste se poradili s lékařskou institucí.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena