České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Objevily příznaky jako náhlé, „bušení srdce“, „třesoucíma se rukama“ o příznacích příčinných a nemoci se objeví, jako bušení srdce nebo o příznaky příčin a onemocnění se objeví, jako je třes rukou

 

palpitací a chvění ruky z V případě, že je potřeba pochybovat o "poškození funkce štítné žlázy" jako příčinu. Zejména existuje „chronický zánět štítné žlázy (tzv Hashimotova nemoc)“ na nemoci, která je častější u žen středního věku, na druhé s funkcemi, jako je „ruce a nohy jsou oteklé,“ „skin Kasatsuku“, „hlas je slabý.“ Nejběžnějším příznakem je "štítná žláza pod krkem je oteklá".


Nicméně, je onemocnění působí z nějakého důvodu v průběhu postupu, může hormonu štítné žlázy v opačném směru, aby dočasně zvýšit. I když se, třes palpitace a ruce, jako je systémový malátnost, se může objevit příznaky „tyreotoxikóza“ v této funkci štítné žlázy je zvýšena zvrátit. Na prodej


of

onemocnění štítné žlázy je, že je případ, kdy se objeví příznaky, jako je podobný „degradován“ a „hyperaktivity“, je třeba být opatrný. Pro dočasné zvýšení hormonů je poměrně malý, ty ustupují také příznaky přirozeně, pokud ani jeden až dva týdny, to je, když nemůžete vidět původně sníženou funkci štítné žlázy je zde také možnost přirozeného uzdravení stačit, na chvíli při pohledu na situaci, je důležité konzultovat s odborníkem Pokud zjistíte, abnormalita těla následoval.


Obsah

 • 1 bušení srdce, třes rukou se vyskytuje u autoimunitních?
 • 2 Co když se ještě zhorší?
 • 3 Přechod z palpitace a ruční protřepávání na nebezpečné případy!

  bušení srdce, třes rukou se vyskytuje u autoimunitních?

  Štítná žláza je největší endokrinní průdušnice v lidském těle v dolní části Adamova jablka. Vylučujeme esenciální hormony, aby aktivně aktivovali metabolismus. Tato důležitá funkce objevil fenomén poklesu je to 1920 na Kyushu University of Kyoju Hashimoto.


  považován štítné žlázy jako cizí látky v krvi „protilátek“, mluvit podrobněji, „anti-Sairoguburin protilátka, anti-mikrosomální protilátky“, které jsou vyrobeny, od bakterií a virů funkce, aby se ochránili je ztracena, budete rozvíjet „autoimunitní tyreoiditida“ zničit jejich štítná žláza. Říká se, že jedna z deseti žen tuto chorobu potenciálně udržuje.


  Hlavními příznaky, kromě chvění z bušení srdce a rukou, „otok rukou a nohou“, „kůže na suchu“, „únava,“ „hlas slabý“, „zácpa tendenci“ Typické věci jako "zesílení váhy" a "stávají se letargické" vystupují. Chraplavě of, otoky štítné žlázy, je pomalu, a je to, co se stane, aby komprimovat nervy růst stejně tvrdě jako list nebo železo.


  zduření krku je také podezřelý z Hashimoto nemoc! Co?

  Co když se ještě zhorší?

  I když bušení srdce a třes rukou, je to, co je obtěžující pro samotné pacienty, a tento stav pokračuje dále, říkat „myxedema“, nebo out „edém, který nemá dent také stisknout“, " Srdeční selhání "je také patrné. Nicméně, protože průběh nemoci je pouze „pomalu“, a má stranu, která je těžké pacienty všimnout sami. Pokud


  V případě žen je období, které se kryje s „menopauzy“ příznaky, jako je další diskriminace je těžké, stát se násilně nemocný a zapomínání na mysli, jako je deprese, ve skutečnosti menopauze Existují příklady, že to nebyl symptom poruchy, ale onemocnění štítné žlázy.


  Kromě toho je u žen velmi často stěžují na třes bušení srdce a ruce v té době, přijde stát nezbytným také diskriminace ze strany lékaře. Snadno zaměněny za sníženou sekreci ženských hormonů způsobených blíží menopauzy, a to i ve fázi, která není jasná příčinná souvislost mezi hypotyreózy, zdá se to být těžké rozhodnutí.  Přechod z palpitace a ručního třesu do nebezpečného případu!

  Za prvé, pokud vlevo hypotyreózy, může upadnout do bezvědomí a komatu. Jako je třes bušení srdce a ruce, lidé, které jste rozpoznat příznaky popsané výše je umístěna v takovém také zobrazit riziko, buďte opatrní. Kromě toho, pokud jako hrouda pod Adamova jablka se postupně zvyšuje, nemůžeme popřít možnost „rakoviny štítné žlázy“.
  věc


  drtivou většinu v tu i ženy, ale protože se jedná o relativně „klidná rakovinu“, je to, co včasné odhalení, téměř radikální očekávané na počátku léčby. Nicméně, protože „Tachi špatný rakovina blíže neurčené“ a „maligní lymfom“ lze vidět vzácné, doporučujeme, aby jste jako je otok krku, aniž by takové bolesti je třeba vždy ověřit.


 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena