České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Ztratili jste sacharidovou restrikční stravu? - „omezení sacharidů“ dobra či zla nebo velké bitvě

 

úsilí o sacharid restrikční dieta, Hideki Kiriyama non-fiction autor úspěšného hubnutí asi 20 kg, zemřel náhle dne 6. února 2016 . Existuje příčinná souvislost mezi omezením sacharidů a náhlou smrtí? Může být cukrová dieta opravdu bezpečná a účinná? Velký spor ohledně omezení sacharidů byl zveřejněn 6. března 2016 v neděli každý den.

, obsah každé z specifických tematických, nechat zavést ve formě porovnání nároky omezení sacharidů pro a sacharidů restrikčními skeptiků (soupeřů). Navíc, lidé s odpady, je muž, který byl úspěšný v hubnutí o 17 kg na světle
omezení sacharidů stravy (+ cvičení), budete muset odmítnout jednat o omezení sacharidů profík.
Sponsored Link
Mr Hiruki Kiriyama je smrt ~ Jaká je bezpečnost omezení sacharidů?

Stanovisko skeptiků s omezeným přístupem k cukru

Restrikce sacharidů zkracuje životnost. Když osoba, která trpí obezitou a vysokým krevním cukru začne sacharidů omezení, hladina cukru v krvi klesá v okamžiku, kdy tělesná hmotnost se sníží. Každý si myslí, že to bude tak dramatický efekt. Lidé budou důvěřovat, pokud je zjevně viditelný efekt. Ale nikdo si nepřemýšlí o tom, jak to ovlivňuje životnost. (Pan Meiwa Hamamatsu University of Medicine emeritním profesorem Takada)

existuje korelace mezi nadměrného příjmu
a výskyt kardiovaskulárních onemocnění proteinu. (※) (※ Poznámka: Vzhledem k tomu, příjem bílkovin, jako je například relativně masa a ryb k sacharidovým restrikčních zvýšení) (2013 doporučení Japan Diabetes Society)

názor sacharidů omezení PRO

Je škoda, že pan Kiriyama zemřel, ale myslím, že to není způsobeno omezením sacharidů. Podle jeho knihy, nálada se zhoršuje v roce 2010, byl přijat do nemocnice, vysoká hladina cukru v krvi více než 200 mg /dl, obezita, bylo zdůrazněno dyslipidemie, a. Zdá se, že se krátce předtím stalo diabetickou retinopatií a zdá se, že arterioskleróza výrazně pokročila. Pokaždé, když jsem se s ním setkal, doporučil jsem diagnostiku obrazu v kardiologickém oddělení interní medicíny. Byla jsem potěšena, že hladina glukózy v krvi klesla, ale současný stav arteriosklerózy neznají krevní test. (Snip) pokud po něm následuje vysoká hladina cukru v krvi během několika let starší než sacharidů omezením, cévy srdce existuje možnost, že se stal ucpané aterosklerózou. Čím dříve spustíte omezení sacharidů, tím lépe. (Kaohsiung nemocnice prezident pan. Koji Ebe)

vedení názor

„omezení sacharidů zkrátí životnost,“ Meiwa posudkem Takada to znamená, že logika není dramaticky Důvody jsou také neznámé. Pro „existuje korelace mezi nadměrného příjmu
a výskytem kardiovaskulárních chorob bílkovin“, pokud se předávkovat, není divu, je-li negativní dopad. Vzhledem k tomu, lidí, kteří omezení sacharidů není předávkování každému protein, bude cítit jako zbytečné, jak to udělat na základě omezení opozice sacharidů. Navíc se zdá, že existují i ​​rozsáhlé výsledky výzkumu, které popírají, že "v tomto ohledu neexistuje žádná taková korelace".

říci o vlivu omezení sacharidů

proteiny, jako je názor

masa a ryb sacharidových restrikčních skeptiků je all-you-can-eat, ty, které cut - vzít tolik Ne, sníží se celkový příjem kalorií. Není známo, zda snížení hmotnosti nebo snížení hladiny glukózy v krvi je způsobeno omezením sacharidů nebo snížením celkového množství kalorií. (Pan Akira Joshieiyodai Profesor Tanaka)

není určen ke konzumaci takže ve velkých množstvích s výjimkou sacharidů omezení pro názor

Jistě sacharidů. To je důvod, proč (pokud jíte něco jiného než sacharid), můžete pokračovat ve stavu vysokého uspokojení a spadnout do přírody a správné hmotnosti. (Kaohsiung nemocnice prezident pan. Koji Ebe)

vedení názor

Akira Tanaka poukázal přichází s určitě dobrý bod. Vzhledem k tomu, „cukr“ kalorie je také vysoká a sacharidů omezen strava, stávají často potlačena s přírodou, spíše než jít na snížení kalorií je to jistě. Bude skutečně zředěno dietou omezenou na sacharidy, když jsou kalorie přesně stejné jako normální dietní a sacharidová omezená strava? Takže bych chtěl, aby profesor Eba vydal data. Nicméně dobrou břicho rýžový protein než jisté, z hlediska zachování svalové, myslím, že je protein živiny nezbytné pro dieters.

v příslušném

studii provedené u pacientů od 40 do 79 let obyvatel Fukuoka prefektura Hisayama s diabetem, prevalence pacientů s diabetem v roce 1988 mužů 15% , bylo 10 procent žena, pak 14 let v průběhu diabetu opatření byly provedeny (cvičení, dieta poradenství), v roce 2002 výskyt diabetu u mužů o 24%, zvýšení zvrátit 13% žen Mám to. Obsah dietní radu diabetem opatření, Japan Diabetes Society doporučuje se od konvenčního „ 60% cukru
20% lipidů, 20% bílkovin“, které kalorií omezení stravy. Jak to vidíš?

omezení sacharidů pro názor

za nepravděpodobné, že diabetes pohybová terapie se zvýší, to je problém s dietní doporučení, že je přirozené, že zachytit. Japonští lékaři mají tendenci se držet konvenční teorie silně. V současné době v americkém a britském Diabetes Society jsou vyhrazeny dietní sacharidy. V případě, že lidé z (International University zdravotnictví a sociálních věcí Graduate School profesora Hideki Wada lékaře)

diabetem mají k sacharidovým omezené stravy, oslepnutí nebo dialýzu, je obtížné, aby se zabránilo komplikacím, jako je nižší amputaci končetiny. Komplikace se snižují ve Spojených státech, kde se jedná o stravu s omezenou stravou, ale v Japonsku se necítí, že se snižuje. Proč jen tisk kalorií omezen potraviny? (Kaohsiung nemocnice prezident Koji Ebe lékař)

Počet zavedení umělého dialýzy se omezení sacharidů skeptici názor

Diabetes je vyvrcholila v posledních 20 letech. Vzhledem k nárůstu počtu diabetických pacientů je výskyt komplikací relativně klesající, takže výskyt komplikací je relativně omezen. Ve skutečnosti prý tam je také výskyt vyšetřování snížila výsledek komplikací, nelze říci, že rozdíl stravy má vliv na výskyt. Hovoříme o (Japan Diabetes Society)

vedení názor

pacienti s diabetem počet příběhu a komplikace se stala diskuse matoucí zmaten. Ačkoli údaje o komplikacích Myslím, že je třeba pro kontrolu dalšího výzkumu a dat, na prvním místě si myslím, že bychom měli být problematičtější, že počet pacientů s diabetem roste v Japonsku?

a omezení sacharidů, kdy ketolátky zvyšuje

tělo glukózy se sníží, tělo se změní na energii, aby se rozložil tuku. V průběhu lipolytické látky zvané „ketolátky“ (neúplné metabolity mastných kyselin a aminokyselin), jsou v játrech. Je to problém?

je také vysoký bez ohledu na to, jak se koncentrace názoru

ketolátky o omezení sacharidů Pro (snižuje hladinu cukru v krvi) inzulin není žádný problém, pokud je akce. Máte-li měřit ketolátky (například Kaohsiung nemocnice prezident Koji Ebe lékařem)

novorozenec a pupečníková krev (Sai ​​konfrontace), třikrát až čtyřikrát referenční hodnota pro dospělé u novorozenců, v jako je pupečníková krev 10 Bylo to ~ 30krát. Skutečnost, že plody a děti používaly jako hlavní zdroj energie místo ketonu ketonová tělíska. Lze říci, že tělo ketonu bylo dokázáno jako extrémně bezpečná látka. (Sota porodnice, Sota Tetsuo pan

restrikční sacharid skeptici názor

metabolismus tuků pokračovat, ketolátek v těle je nadměrně hromadí, že tělo je skloněn do kyselé ale postarat. (Tokyojikeikaiikadai-Takashikei Urashima mr) ··· ※ Urashima řekl: "omezení light sacharidy" pro

je logický skok do dohromady plodu a dospělé ne jste. proto, že játra a svaly cukru je legální, dospělí nejsou snadno spadnout na nedostatek cukru. Nicméně, když dělá nadměrné omezení sacharidů tělo je neustále hladoví . tělo, že stres vede k oživení netrvá dlouho, jako často v. (Otake Gastroenterology Clinic, pan Shinichiro Otake)

vedení názor

fetus Pokud ji používáte, v podstatě si myslím, že lze říci, že ketonové tělo je bezpečná látka, ale myslím V roce, to já nevím, za lubem? Zda některé mohou být určeny pro dospělé.

je ideální poměr energie pro lidský organismus?

„minulost v národního zdraví a výživy zkušební průzkum máte-li zkoumat poměr energie 30 let, sacharidy Japonců je mnohem 60%. není to dobré číslo vzhledem k současné situaci, kdy je životnost prodloužena? „(Joshieiyodai pan Akira profesor Tanaka)

omezení sacharidů pro názor

historie zhruba 700 milionů let lidské rasy, zvyk jíst bílé rýže na Edo počátkem zemědělství začala v už před asi 1 miliony let. (stříhat) v Japonsku kořeny., které se do jídla rafinovaných sacharidů. zde 200 let to. "lipidů 56%, 32% bílkoviny, sacharidy 12%" (※ EBE návrh „super sacharidů omezení (Prezident nemocnice Kaohsiung, doktor Koji Ebuchi)

Cukr Názor
mezních kvalita skeptiků

nelze srovnávat jen za posledních 30 let a v poslední době. Potřeba sacharidů a měly. 12% Toka 60% sacharidů uniformě, který se bude lišit od day-to-day hybnosti osoby Kimetsukeru to není moje pozdravem. (Tokyojikeikaiikadai-Takashikei Urashima Mr.) ··· ※ Urashima řekl: "light omezení sacharidů" pro

vedení názor

Tanaka říká pan, správný je 60% sacharidů, protože život se prodlužuje, myšlenka je, že jsem si, že sranda. je to proto, že průměrná délka života se prodlužuje je považováno za velký faktor, ale spíše pokrok v medicíně než poměr energie protože je. mínění Urashima, že „neexistuje žádný pozdravem z Kimetsukeru“ je jistě oprávněně, kde chcete slyšet druhý na druhé straně hloubky mínění. Osobně se cítím přesvědčivou silou tvrdit, že stravovací návyky starých lidí, které řekla prof. Eba, jsou správné.

Závěr

Jaký je váš nápad? Pokud jde o sacharidovou omezenou dietu, myslím si, že to byl velmi zajímavý projekt pro odborníky, kteří tak bojovali proti názorům. V moderním lékařství existují i ​​místa, která ještě nebyla objasněna, a my vlastně nevíme, které tvrzení jsou opravdu správné.

Nicméně, když se dostanete do říci z jedné osobní zkušenosti, v případě vrátný, který postupně snižovat a nakonec 100 g množství rýže jídlo, velmi, velmi se světlem omezení sacharidů Dieta byla velkým úspěchem. To je mnohem lehčí než říká Dr. Ebiba: "Petit sacharidová omezená strava (= vyhnout se pití pouze sacharidů)". Kromě vážných ty, například při léčbě cukrovky, generál Dieta je, myslím, že by nebylo na škodu vyzkoušet i velmi lehký omezení sacharidů jako správce? [Články] sacharidů omezen dieta je potřeba pro úspěšnou Six bodu osm změn
reference, které se vyskytují v těle, když s nízkým obsahem sacharidů: neděle Mainichi 2016 6.března vydávat Sponzorované odkazy

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena