České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je zápach masky způsoben špatným dechem? Jsem docela v šoku, když

pach páchnoucí a na sobě masku

 
vůně opatření a o příčině zápachem. Myslím, že mnozí lidé se stávají neklidní, ať už je jejich špatný dech strašný. Nicméně je překvapivé, že mnoho lidí pociťuje vůni při maskování.

V tomto článku shrnujeme, co jsme zkoumali o zápachu masky. Pokud vám záleží na vůni masky, zkuste to, pokud se vám líbí.

Proč maska ​​vůně? Když

Qusaye vůni a nosit masky je, bude to úzkost a „i na druhé straně se mluví většinou nedosáhly stejnou vůni?“, Ale ve skutečnosti, nemusíte se bát tolik.

Jistě, ale zápach z úst je také jednou z příčin zápachu, jsem způsobit, že některé se domnívají, že kromě ní maska ​​je Nio‘. Z tohoto důvodu představím některé příčiny.


◆ si pak otřel sliny vyzkoušet čichání vůně nebo něco tkáně z lízání vůni v pračce malého hřbetu ruky slin. Proč vůbec necítíš jako zápach ze zadní části ruky?

To je pravda! Když slina vysuší, voní vůně. Ach, to není abnormální, takže prosím, ulehčte.

Pokud maskujete, odpařené sliny se budou držet. Pak můžete cítit špatný zápach suchých slin. Možná je to první příčina pocitu, že maska ​​je vůně. Vzhledem k tomu,


◆ bakterií a virů
maska ​​je často používán když tam je špatné fyzické kondici, je bakterie nebo virus, je pravděpodobné, že držet se při kýchání nebo kašel.

Protože množství dlouhých bakterií, které ulpěly a používáte hodně stejný masky se zvyšuje, je, že se cítí nepříjemný zápach z důvodu.


◆ je tomu často u lidí, kteří jsou citliví na vůně
vůni masky, ale můžete mít pocit nepohodlí na vůni masky samotné, která je nainstalována na vlastní pěst.

zápach kvalitou a typ masky se liší každý, ale ten zápach, jako dezinfekčního roztoku získat v případě, že nejsou rovny, nos s použitím co máte a sterilizace kyseliny octové, který byl použit jedinečný materiál Jsou věci, které cítím.


◆ zápach z úst v pračce je to věc, kterou nechceme pochybovat, jestli je to možné, ale je také možné, že jsem Nio‘původně špatného dechu.

Je-li ti, kdo je jejich špatný dech úzkost, zkuste čichání vůně dal vyhodit dech v šálku skla. Tímto způsobem můžete zkontrolovat vůni vašeho dechu. Je v pračce

zamaskovat pach opatření

◆ pravděpodobné snadné cítit zápach o levné pračce masku použít dobré masky dezinfekci. Takže, pokud si koupíte masku mírně vyšší (úroveň 500 jenu?), Nebudete často cítit nepříjemný zápach ze samotné masky.


◆ je přirozené pračce nepoužijete během stejnou maskou dlouhého, ale bude držet hodně bakterií, jak jej použít dlouho. Vzhledem k tomu, stát, ve kterém vůně je připojen mnoho bakterií Po sílí, ty, kteří se obávají, pokusit se nahradit.

Také je to osobní názor správce, doporučuji gázovou masku. Vzhledem k tomu, bambus nahradit část gázy, který dopadá na ústa Kitara NIO‘, po dokončení nekoupil nové obtěžovat masku ^^
ekonomickým


◆ pračce, že zubní pasta po jídle Chov bakterií v ústech, když budete jíst. Potom, protože se stává příčinou zápachu ulpívá na bakterií na masce, bude to snížit zápach Při instalaci z čištění zubů po jídle.


◆ Do nosu
dýchání nosem dýchání, můžete snížit množství slin ulpívající na masce. Jsem se nachladil neexistuje žádný způsob, jak v případě ucpání nosu, ale buďme vědomi nejste, nosní dýchání.

Nakonec

I když jsme zavedli sliny by NIO‘a suchá, aby se potlačila zápach z úst je nebo bylo důležité zvýšit sekreci slin. Je dobré dobře žvýkat, aby se zvýšilo sekrece slin.

Osobně je skvělé žvýkačky. Dobře, děkuji, že jste to viděli až do konce.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena