České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Kyselá riziko vzniku rakoviny, je také „refluxní ezofagitida“ vlevo

 

non-stop pálení žáhy a 呑 酸, možnost
refluxní ezofagitidy

GERD, se zaměřením na žaludeční kyseliny Je to onemocnění způsobené refluxem obsahu jícnu. Subjektivní příznaky, navíc k pálení žáhy a 呑 酸 (kyselý pocit, že voda přichází) Typické takového, cítím, že je ucpaná je něco jako „pocit podat při požití objekt“, „hrdlo Jsou případy, kdy můžete vidět věci jako "dělat".

V poslední době se zvýšily nebo samotná refluxní ezofagitidy, Částečně to bylo široce uznávána kvůli nemoci vzdělávacích aktivit, aby pacienti s podmínkami, jako je číslo, které chcete navštívit, než dříve Zdá se, že se to stalo.
když

diagnóza, protože obtížně diagnostikuje v žaludku pohledu ze strany baryum, žaludeční endoskopie je povinné. V těchto dnech, tenký nosní endoskop může být vložena nosem Tam jsou také stále populární, protože v osobě, která je odolná proti endoskopu z úst je doporučeno.

hubnutí, není kouření, jako příčina lože boční hlavice výšky způsobuje příznaky refluxu kyseliny, jako je

popsaným výše pro zlepšení symptomů, s vysokým obsahem tuků, čokoláda, alkohol, tabák příjem, například jak již bylo řečeno ke zvýšení sekrece žaludeční kyseliny na, jako je například přejídání, stravování, nápoje sycené oxidem uhličitým byly snadno vyvolat zpětný tok žaludeční kyseliny do jícnu přechodně. Kromě toho, jako je například alkohol, ocet, sladkosti, potraviny, sám je ke stimulaci sliznice jícnu, to bylo také řekl, že způsobují nepříjemné příznaky.

Tyto potraviny však nutně nepodporují příznaky. Vědom toho, co taková situace příznaky objeví, budete potřebovat, aby se jim vyhnout, jak je to jen možné.
of

, která se ve skutečnosti zhoršují symptomy GERD jsou jistota, konzumace alkoholických nápojů a tabáku, stejně jsou uvedeny na zádech (mimo /režim spánku) znamená, že symptomy úbytek hmotnosti jako kroky ke zlepšení, non kouření, ložní hlavy bočním pohledu bylo účinné.

a také

GERD, které mohou „jícnu adenokarcinom“ z „Barrettova jícnu“, jícnu dlaždicového epitelu (dlaždicového epitelu) je poranění, se odlupování . V době opravy, jícnu sliznice je pokryta stejným cylindrického epitelu a sliznice žaludku a střev. Tento stav se nazývá "Barrettův jícen". Dále jen „Barrettův jícen“ sám o sobě není maligní, ale tam je malá šance, že z takového stavu, v jakém je rakovina zvláštní druh „adenokarcinomu jícnu.“

S příchodem refluxní ezofagitidy je vynikající sekrece kyseliny, inhibitory pro zmírnění příznaků se stala poměrně snadné. Nicméně, jak je popsáno výše, protože možnost rakoviny nepopiratelné, ale to je samozřejmě pro zlepšení kvality života ve zmírnění symptomů způsobených léky, u pacientů s příznaky žaludečních šťáv, opakující se gastroskop Zdá se, že je nutné prověřit. Ať už je včasná detekce typu rakoviny, nemá žádné dokud včasná diagnóza říká důležité.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena