České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Včasné odhalení dětí s ADHD a důležitost příslušného

 

Co je ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou)?

ADHD, ale (deficitu pozornosti s hyperaktivitou) a je charakterizován povahou, která narodili, že po sobě zanechal velký (nechtěně), klidně sedět (hyperaktivita), nechci čekat (impulzivity) Skládá se ze tří trendů. Má děti, každé dítě. V případě, že trend je silný než určitou úroveň, může být zacházeno jako s řadou problémů v moderní škole a společenského života.

Přesněji řečeno, a to i po 4-5 let, nad stupněm odpovídajícím věku, pozornost první plyn je snadno rozptýlené posuny na různé věci, to se často zapomíná, jako je majetek a podání nebo kde slabí jsou vždy subjekt, který byl v tichosti 2 nebo chodí nebo v pohybu, nebo vstoupil rozdělením ve středu příběhu, aby nedošlo k čekat 3, rozdávat během rozhovoru s přáteli, Ya těch lidí Někdy to trvá trochu peněz.

ADHD, aby hyperaktivitě vyniknout v chlapce, to je hodně chlapců. Nicméně, ačkoli tendence nezapomínej nebo čekat není vidět, dokonce i dívky jsou často viděny. Prevalence v dětství je kolem 5%, ne neobvyklé. Navíc v poslední době, který je často hlášena v médiích, máme stále větší počet osob, které pobírají diagnostiku a léčbu v zdravotnických zařízeních. Možná je, že moje rodina a škola si nemohou dovolit přijmout vlastnosti svého dítěte.

Jaké jsou lidé s ADHD?
na základní škole

ADHD je často ti, kteří navštíví naše zahraniční atd klidně sedět ve třídě. Po 10 letech - U žáků středních škol se s hyperaktivitou chodí jen málo lidí. Nicméně, můžete se soustředit na výuku a studium a snadno mysli prachu, po sobě zanechal velké, slabé vedení plánu, nebo že nemůžete předložit materiály a úkoly, je zde také neustále všiml nepříjemností, aby se stal na poslední chvíli. Kromě toho, v impulsivní poznámkách, nebo zraněn druhým, může být jak to je ... že v balíku a dostat to, co jiní jsou řekl, aby byl jako je kleptomanie. Symptomy s věkem bude lehčí, ale lidé z více než polovina iv dospělém mohou být sužován nepříjemností se zaměřením na nedbalost.
podle nedorozumění a to v důsledku nepříznivé účinky

z hlavních neurotransmiterů příčinu ADHD v neuronové síti podle mozku, která je zodpovědná za, jako je potlačení funkce pozornosti a impulsů dopamin a noradrenalin dysfunkce na
ADHD To je zvažováno. Proto není ADHD v podstatě kvůli osobní nedbalosti nebo péči o rodiče. Nicméně, ADHD děti mohou být díval se dolů na, jako například, nebo nadával silně diskriminační „sobecký“, „non-vážný“.

Avšak iv případě ADHD Hodně štěstí, pokud osoba nebo kolem, je velmi obtížné zlepšit do jisté míry nebo více v omezeném čase. Tím, i nadále dostávat vážné pokárání od okolí, ztratíte důvěru, stane oštěp, slovní zneužívání a násilí, izolaci a v mezilidských vztazích, přejídání nebo sebepoškozování, což někdy vede až k obrátkové záškoláctví.


s dětmi s ADHD k rodičům

Pokud se domníváte, že ADHD je, že může být léčba vývojových poruch konzultace, nebo děti, veřejných institucí, jako péči o děti duch poradenské centrum Doporučujeme navštívit oddělení nebo oddělení pro pediatrii. Když bylo zjištěno, že jejich děti, aby se stát, že ADHD je, pojďme se zdrží toho názoru, že „úsilí nedostatek“. Při učení je třeba navrhnout opatření ke snížení okolního podráždění a usnadnit soustředění.

, nebo nežádoucí chování každodenního života, ale je mít vytrvalost, snížit výtku, vysvětlit nežádoucí důvod, jak lze vidět osobně, být snížena měď Jakmile chování Ujistěte se, prosím, houževnatě. Kromě toho, snížení překážku žádosti k jistině, stanovit přiměřenou cíl pro ADHD děti, je to, že budu uznat úsilí Nari osobě pokaždé na úspěch. Prosím, chválte i obyčejné věci, jako je pozdě, během trápení klid. Že děti s ADHD přišla být ne obvykle trvalo hodně úsilí osobně, protože to může být řekl, aby byl úspěch Nari osoby. Navíc, od zdravotnického zařízení doplnit funkci neurotransmiterů v mozku, která se stala příčinou, můžete také požádat, aby předepsat léky na zmírnění charakteristiky děti rodáka ADHD.
68,5% matek odpovědělo, že „to bylo dobré jít do zdravotnických zařízení“ s dětmi s

ADHD, který byl diagnostikován s ADHD, 59,7% matek bylo ulevilo znát příčinu „symptomy Internetový průzkum provedený farmaceutickou společností v roce 2016, kdy cítil, že to "cítil jsem". Dítě neznamená ne Mukiae k rozvojové problematice, jako je kolektivní akce jen proto, že je charakteristický pro ADHD, jeho vlastnosti mají být zmírněny s věkem, tam je také lék, který může zmírnit charakteristiku.

rodiče a učitelé spolupracují, věří v růst dětí ADHD, při respektování tempo jeho růstu, obraťte se klidně houževnatě. ADHD děti od rychlosti a rychlé vtipem otáčení hlavy, to by mohlo být populární osobou ve škole bavit kolem. Navíc je někdy milován z okolí osobností, která je přátelská, nemá záda a přední stranu. ADHD je charakteristika, která je jak výhodou, tak nevýhodou. Při zachování děti pýchy ADHD, kolem skutečnosti, že je možné podporovat rozvoj v jeho vlastní tempo by měl pochopit.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena