České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Námahy důležité je možné udržovat správné držení těla, spíše než v pohodlné pozici pro

 

Zdraví na zdravém a krásném těle udržet správné držení těla, nikoli postoj

sami chůzi držení těla, stojící Už jste někdy znepokojen postojem? V posledních letech kvůli popularizaci smartphonů apod. Skláněm hlavu, vracím se a vidím lidi, kteří chodí a sedí velmi často. Postoj, který nyní berete, by měl být pro vás přírodní postoj, snadný postoj, že?

Nicméně, pohodlné držení těla pro sebe není vždy dobrý postoj. Spíše tělo může způsobit různé potíže zachováním tohoto snadného postoje. Lidské držení těla má fyziologické zakřivení, S křivku. Obnovením této křivky tvaru S vede ke zlepšení tělesné funkce, zlepšení tělesných problémů a stylu. Pojďme se stát zdravým a krásným tělem se správným držením těla.

vede k dalšímu zlepšení účinnosti tělo bezproblémový a styl nahoru, jako je nošení potíže

správné držení těla, což je lepší tím, že nosí správné postoj.

● Zlepšení bolesti zad Svah pánve se stává normální, když je písmeno S na svém místě. Pro ty, kteří mají bolest na zádech, jsou svaly kolem pasu napjaté a je zde tendence, aby se pánvi příliš naklonila dopředu. Zvláště zlepšováním pohybů kyčelních kloubů se můžete těšit, nosíte tělesnou osnovu a chůzi, takže se snižuje zátěž na pasu a zlepšuje se bolest zad.

● Tuhá tuhost ramene Tuhost ramene je 5-6 kilogramů Hlava se jednodušeji pohybuje vpřed. Křivka krční páteře se snižuje, vede většina mít pouze na podporu aplikovaného na svalové zátěže od krční páteře křivky v normálním návratu polohy hlavy v horní části páteře se sníží ztuhlý krk zlepšenou svaly.

Když jsou autonomní nervy na místě, pokud se zhorší držení těla, stiskne se hrudník kolem plic a omezuje pohyb plic. Dýchání je pak narušeno a rovnováha autonomního nervového systému se zhroutí. Dýchání se provádí hlavně pohybem břicha nahoru a dolů. Membrána se také podílí na vytvoření správného držení těla. Vytvoření křivky ve tvaru písmene S zabraňuje stlačení hrudníku a také poskytuje stabilní dýchání, což vede ke zlepšení autonomních nervů.

● Podpora funkce vnitřních orgánů Když se vnitřní pánve usadí v pánvi, když se panvový svah vrátí do normálu, bude viscerální cvičení probíhat hladce.

● Aktivujte vnitřní cirkulaci Svaly, které podporují kosti. Je to sval, aby byla S-křivka normální nebo se zhoršila. Vzhledem k tomu, že kvalita svalu je zvýšena a křivka tvaru S se stává normální, aktivita svalové pumpy se stává aktivní a zlepšuje se oběh výživy a odpadních látek. Zlepšuje oběh a činí tělo zdravou zevnitř.

Zlepšení fyzické funkce Svaly jsou spojeny s fascií. Umožňuje pohyb po celém těle spojením fascie. Normální držení těla zabraňuje kontrakci fascie, což zabraňuje kroucení, jedna operace, hladký chod.

● Krása obličeje · Krása · Styl nahoru Svaly tváře a krku jsou ztuhlé, když zadní část zad a postavení pokračuje od obvyklých časů. Svalové napětí napíná kůži převislou jako list. Když máte napětí na vašich svalech, aby se vaše postavení stalo tvarem S, uvolnění nevychází na kůži, kterou visíte, krk vypadá dlouho, tvář je na místě.

cvičení
, aby se stala krásná esovitě pozice

poté správný postoj, představí cvičení, aby se stala krásná S-formoval postoj. Toto cvičení nesmí způsobovat svaly nebo násilně prodlužovat, prosím, udělejte to za předpokladu, že "použijete sval" na poslední.

● Spánek vedle únosného pohybu kyčelních kloubů Obě kolena jsou lehce ohnuté. Otevřete se nahoru, abyste uvolnili koleno z výchozí polohy. Do 3 sad 5krát.

● Vnější rotace kyčelního kloubu 1 Sedět, jako kdyby křížení bylo. Uchopte stehno jedné strany oběma rukama a otočte ji ven. Pokud existuje pocit, že v současné době funguje na svaly hýždí, je to v pořádku. 2 Prodlužte páteř a zhluboka se nadechněte a zatlačte tělo dopředu.

● Přední nástavec a dolní ovládací prvek 1. Obě ramena otočte zpět a zvedněte je nahoru. Tvar lopatek se opírá dopředu. 2. Při zachování tohoto stavu uzavřete podpaží a dýchate hluboce a snižte ramena. V tomto okamžiku prodlužte páteř co nejvíce. Uděláme tři sady.

● obou kolen jako stehno stává latissimus dorsi vydání 1. čtyřky je na podlaze a vertikální vzdálenosti asi pěst vstoupí. Položte na podlahu levou a pravou předloktí přiloženou, otočte dlaň nahoru. 2. Držte prdel blízko k patě tak, jak je. Pokusím se odklonit od hrudi, zatímco budu v zádech. Zhluboka se zhluboka nadechněte, když se zastavíme, když se dlaň ruky oddělí od levého a pravého předloktí. Pozastavte po dobu 30 až 60 sekund a proveďte 3 sady v intervalu 10 sekund.

● Přední pásová pila (uvolnění) Uvolněte Zatlačte tak, jako byste to udělali. V tom okamžiku zvedněte loket o 90 stupňů a zatlačte nahoru s loktem. Když je tento režim tvrdý, prosím, jděte celou cestu.

Tyto cvičení nebývají časem a námahou, proto zkuste zkrátit čas a další. Udržujte své tělo zdravé a krásné navždy udržováním správné polohy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena