České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Shokotan, lip oblíbený je M · A · C - v kosmetice akcí v Yuuki MaoMito krásy rozhovoru

 

2012 8.prosince (sobota), která se konala v Tokiu Big Sight v Tokiu Odaiba byl "BEAUTY STYLE COLLECTION by @cosme 2012".

[vidět obraz v tomto článku]

V byl Slavnostní vyhlášení akce byla provedena, talent oddělení v první nejlepší krása obchodě slova Shokotan, že je vybrána Shoko Nakagawa, talk to se objevilo v akci. To je vítán velvyslanec této události Yuuki Maomi, předvádět krásu režim jejich vlastní, jako je zadávání způsobu líčení radosti a stravy a. „Blesk z čistého nebe, ale je to blesk z čistého nebe! Perly před svině. I když je plný komplex“ Jsem něco „byl oblíbený výraz, jen málo by dostat tuto cenu byla schopna mít sebevědomí. Je to opravdu pocta,“ řekl Shokotan vyjadřuje radost z vítězství v sekci.
„Je to tenké rty to bylo často se silnou barvou rtu v uchu, přilákal .M · A · C rtu, že jsem si uvědomil, že je lepší dát trojrozměrný efekt ve světlých barvách jste „a říká, že samouk metoda make-up, také, ptát se a budete“ moci udržet vysokou úroveň povědomí o kráse Jak Yuuki Maomini „Yuuki není příliš“ stoický, je, že jsme ve zvyku péče jako je odpověď, ale je to důležité“, ale mluvit se odrazí v tématu dámské jedinečný.

Shiseido jeviště, mluví Suwon je vítězem modelu oddělení Noriko je o trendech a provést metodu Shiseido Kosmetika top specialista Miyako Okamoto a make-up. V tomto čísle BEAUTY STYLE Collection, kromě předních vizážistů také Shiseido a M · A · C talk událostí a fázi demonstrovat vlasy a make-up byl instalován návštěvníci krásu zkušenosti budka kosmetiky značky, které nesou nohy.

Události zúčastněných značek Est, Aube couture, Sofina, Esupuriku, makeup, Obagi, Erubabiba, John mistr šnek Nix, Albion, Eteyuse, Ravushuka Lancôme, jako je například oxid olovnatý.

vzorků a populární kosmetika, který získal v kosmetice, ruční masáže, diagnostiku pleti, stiskněte pot účinný proti menstruační bolesti, jako je make-up ze strany personálu krásy, je možné, aby si vyzkoušeli celou škálu služeb souvisejících s krásou. Každá kabina tvoří dlouhá fronta, aby se citlivé ženské zákazníky v kráse obdrží službu, událost byla plná mnoha návštěvníků.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena