České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

„Ošetřovatelská péče a zdravotní krizi“ Keamane nezávislosti uznáno nečekanou službu, jejímž cílem „příliš levné odměnit“

 
když

starší využít dlouhodobých služeb pojištění sociální péče, aby plánování využití označované jako „jedno plán“. Obvykle se plán péče, a to prostřednictvím diskusí s starších lidí a rodin, manažeři péče (Support Long-Term Care Specialist) dělat. Poté, co tato služba také začal, manažer péče je, zda je obsah služby je vhodné, aby zjistil, zda ošetřující odměna byla správně tvrdí. Vzhledem k významu takovýchto rolí se někdy nazývá "pojišťovna".

home care zařízení, které manažeři péče patří, je prohlásit náhlé uzavření kvůli špatnému vedení. Situace, ve které se uživatel rychle vznáší, se vyskytl v prefektuře Chiba.

Azusa Suzuki manažerů péče (31), náhlý byl odsouzen k propuštění ze dne 20. září letošního roku. Najednou jsem od prezidenta informoval, že "končíme kancelář koncem října." Od Suzuki se podílí na start-up kanceláře jako zaměstnance exkluzivního, prezidenta v pouhých čtyřech měsících vzdal podnikání.

Podle Suzuki, „zavřít, protože obchodní podmínky jsou špatné. Zkrátka je to vaše finanční problémy“ a že obdržel vysvětlení od prezidenta. Nicméně, Suzuki a „po dobu dvou až tří let bylo potvrdit, že bude ziskový“ udělá při otevření říká.

„Myslím, že to, co se nazývá uzavřená bez Méně než půl roku. Není to jen otázka mě a prezidenta. uživatelem a rodinu, také obtěžovat provozoven, které poskytují dlouhodobé pečovatelské služby I bude, když okolnosti a důvody, které vedly ke zrušení by měl být odhalen v písemné formě „

Suzuki protestoval to, že prezident je-li mi dát pozdrav z vás“ uživatel Je to řeč, že se jedná o diskusi. Politika zůstává nezměněna "a skončila kancelář koncem října.

Pan Suzuki dostal řadu stížností od uživatelů a poskytovatelů služeb. „Nemocnice ve směru od poradce,“ Je to nezodpovědné. Mám pacienty, kteří požádali přišel stížnosti a if've musím. „(Suzuki). Také se stávají nervózní, a uživatelům, aby naléhaly na pomocníka, žije sám u starších lidí najednou, pozdě v noci ve 3 hodiny „se stal úzkost“ a to také bylo, že zavolat své dceři. Místní úředník řekl, že ho udeřil hřebík, "chci, aby jste nepohodlí uživatele."

jen pět měsíců v záplavě protest proti uzavření Keamane

Suzuki, také nese nohu několikrát k identifikaci uživatele a rodinného domu, vysvětlit situaci Mluvili jsme o budoucích opatřeních. Ale často označované jako „i nadále chtějí mít na starosti“, všichni nakonec z deseti na starosti věci, a to i poté, co se přestěhoval do jiné kanceláře, měla být odpovědná za pokračování.

Po vystudování vysoké školy, přes pečovatelskou službou zaměstnanců, pan Suzuki se stal manažerem péče za rok a půl, tam je pýcha, která byla pevně přitulila u starších jedinců. Myslím, že na starosti nové deseti je to, že je rozumné traťový rekord v „pět měsíců. Důvěra k nemocničním poradce nebo řádné zacházení se také stal se takto získaného. Pojď oznámení propouštění v šipky budoucnosti, zapínání office To vůbec neumím rozumět "(Suzuki).
překvapilo „jít ven obchodu“ během prvních pěti měsíců ode

otevřel, ale že podpora domácí péče zařízení i nadále značný deficit, je zřejmé iz ministerstva zdravotnictví, práce a průzkum Welfare (spodní graf). Důvodem je, že odměna ošetřovatelské péče pro péči o péči je velmi nízká.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena