České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Prvotním života je důvod, proč, zda Takashitsukasa Okada Autor zvolit smrt

 

Japonské sebevraždy jsou více než 3 miliony lidí za posledních 13 let v řadě. Více než 400 000 lidí dokončilo své životy sebevraždou sama za posledních 13 let. Počítáme, že se blíží k 500.000 úmrtí civilistů v důsledku náletu (včetně atomové bomby) v Tichomoří. Přirozeně nemůžeme dát více obětí.

je zejména velmi vysoká sebevražda člověka z konce 50. let časném 40s. Abnormální situace, že generace nejlepších letech se uřízl svůj život podporovat Japonce, proč následuje mnohem déle. Autor je psychiatr, dospěl k závěru, že existuje důvod pro „dlouhodobé deflace“ nad 10 let, sebevražda 3 miliony lidí asi jedna třetina z je „deflace sebevraždu“ kvůli deflaci majetku a mzdové deflace Analyzujte ho smažením.

První všech autorů, třeba, než se zkoumal pozadí obklopující sebevraždu Jako psychiatr jsem se neobtěžoval zmínit ekonomickým problémem je neprofesionální. Avšak hlavní příčinou sebevraždy středního věku starší hospodářství, zaměstnanosti a problémy. Nebo více, ke kterým jsou úzce souvisí s deflací, nevyhnutelně šlápl na ekonomické otázky, které přišly ukázat recept v této knize.

V prvé řadě v tomto dokumentu, po zhroucení ekonomiky bubliny, opakované ekonomická korupce začalo, které vedly k této dlouhodobé deflace, z toho důvodu, že deflace pokračuje, krok za krokem pečlivě ověřeny a obsahuje celou řadu ekonomických údajů Tam.

Poté, za účelem snížení deprese a sebevraždy středního věku a starší je naléhavá potřeba deflace, vláda a Bank of Japan ponechala tempem, že je důležité provést odvážné politiky, vyvolané inflaci Hádám. Pokud nakloněna až středně inflaci, rostoucí počet se zvyšuje spotřeba a mezd I když ceny jdou nahoru, hospodářství, zaměstnanosti a pracovních záležitostech, která se stala sebevražda příčinou je zaměřen na zlepšení. Ve skutečnosti tím, že inflační politikou snížit míru nezaměstnanosti, a ve Švédsku případů dosáhne rychlého zotavení z deflace je zajímavé.

Ekonomika se pohybuje s pocity lidí. Deflace stav ovlivňuje i duševní a dokonce doufat v myslích lidí a budoucnost by bylo uzavřít smlouvu autoři vidí.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena