České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Není to nedostatek cvičení?

 

Není cvičení nedostatečné?

Zlepšení a popularizace domácích spotřebičů, jako je šíření automobilů a praček, má omezené možnosti procházky a zároveň usnadňuje život. Většina práce sedí před počítačem, dojíždíte autem, nechodíte až 1000 kroků za den, nejsou tam takoví zaměstnanci?
Domácí žena se také stala snadnější pro práci v domácnosti díky rozšíření praček, které se plně přestavují od mytí k sušení, stejně jako televizor, video a chladič, stejně jako vnitřní světla a elektrické ventilátory. Nakupování je snadné. Protože tam je velká lednice, je OK koupit hromadné. Není to příležitost přesunout tělo během dne klesající?

V modelech Showa 30 se zvýšily automobily, které byly květy Takamine, doprava, protože silniční podmínky, jako je postup automatizace a výstavba dálnic se zlepšily. Postupné nasazení železnic a zrušení místních autobusových linek také hrálo roli při příchodu automobilové společnosti, ale po jedné době v jednom domě se nyní každý člen rodiny stane automobilovou společností jednoho auta.
Ve skutečnosti toto zvýšení počtu automobilů přináší také život bez denní rutiny, což vede ke zvýšení celkového počtu pacientů s cukrovkou.


Zdroj: Japonsko Inspekce automobilů Registrace Informace Spolupráce Asociace Domovská stránka


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena