České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Léčiva, doplňky jsou použity ke špatnému zacházení dechu

 

„i když to již bylo jedno velmi těžké v zubní pastě a ústní vody & hellip;“, a pokud netrpí hlavy k zápach z úst, který není zcela v pořádku? Možná to může být zdokonaleno tím špatným dechem, lékem nebo doplňkem. Podívejme se, jaké léky a doplňky se používají pro léčbu špatného dechu.

složka
léků, které se používají k špatnému zacházení dechu
(1), ale nemyslím si, že to neříká, i když řekl, měď sodný chlorofylin

jméno komponenty, guma a cukroví, atd. Často se používá jako barvivo. Je to proto, že tento měděný chlorofyllin sodný je zahrnut, protože může očekávat deodorantní účinek žvýkací gumou.

Říká se, že má účinek na špatný dech z těla. Vzhledem k tomu, že má měděný chlorofylin sodíku jsou komerčně dostupného léku léčivých přípravků, které jsou hlavní složkou, zkuste použít, například když chcete dát pozor na zvláště zápach z úst.

(2), je povidon-jod

součást, která je zahrnuta v ústní vody často vidět po dlouhou dobu v jako lékárnách. I tendenci jít oči jen pro sterilizaci hrdla, ale také napsal slova jako skutečně Podíváme-li se na zadní straně účinnosti „odstranění špatného dechu.“

krku sterilizace, jinými slovy bude eliminovat bakterie v ústech, nebudete Některé bakterie, které způsobují zápach z úst. Dbejte na to, abyste nevznikli špatné dechy v krku, zkuste uklidnit celou pusu. V ústní vodě je však také přidáván ethanol, proto buďte opatrní při příliš velkém používání.

Ethanol může při příliš velkém používání uschnout ústa. Když se usazuje vnitřní strana úst, sekrece slin klesá a bakterie mají tendenci šířit se v ústech. Vzhledem k tomu, že nemám takovou obavu, pokud používáte využití ulici, aniž by se zvýšila slepě kolikrát, využijme Dbejte na použité množství.

Supplement složka
existuje vliv na špatný dech

zápach z úst pochází z gastrointestinální, budete mít možnost zlepšit o úpravě střevní prostředí v doplňcích.

Když se rozpad žaludku a střev rozpadne, špatné bakterie se zvyšují. Špatný bacilus vytváří zápachový plyn z tráveného jídla. Plyn se brzy rozpustí do krve, cirkuluje v celém těle a oddechuje a voní z celého těla. Přizpůsobením střevního prostředí přísadami je možné předem předcházet špatnému dechu. (1) Obsah

methoxid Oguri glyoxalu (MgO), je zahrnuta v přírodní med

Honey, je aktivní složka s názvem methylace Oguri glyoxal, mají silný baktericidní účinek je potvrzena Budu. Tyto med složkou, Dari potiskem na dásně a držet používání chvíli na jazyku, a zabránit špatný dech v přátelských úsilí na těle jeho baktericidní působení.

(2) je známý už mluvíme o bakterie mléčného kvašení supplicant

střevní zlepšení je bakterie mléčného kvašení, bakterie mléčného kvašení udržet střevní kyselé, škodlivými bakteriemi, bude obtížné prostředí, ve kterém žije. Rovněž tím, že vezmete dobré bakterie, jako jsou bakterie mléčného kvašení, se zlepší pohyb střev a nebude se hromadit plyn.

(3) Enzymové doplňky

V poslední době se dostalo do prodeje mnoho enzymových doplňků. Vzhledem k tomu, že trávení je také příčinou zápachu nebylo úspěšné potravin a enzymy, které podpora trávení zabraňuje zápachu vyrovnání s doplňky.

(4) katechin lze také očekávat, že zápach z úst, který je součástí, jako je katechin

zeleného čaje. Catechin působí na potlačení růstu bakterií v ústní dutině.

Špatný dech je způsoben různými příčinami. Společně zlepšit špatný dech trochu pomoci léků nebo doplňků, nezanedbávat každodenní ústní péči, je také důležité mít na paměti, jídlo, aby se zlepšila střevní prostředí.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena