České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chci něco udělat! metoda

 
ke zlepšení frekvence močení

Zde, musíme vysvětlit, jak self-care pomoci zmírnit mírnou frekvence močení.

zdokonalitelných
také mírné frekvence močení v péči o sebe

časté močení, pokud trpíte příznaky, jako úniku moči, se stal první volbou je stále k návštěvě urologické , Špatně stupeň příznaků, pokud se cítí současný život byl značně narušen, pokusit se okamžitě konzultovat se zdravotnickým zařízením.

Nicméně, pokud jsou tyto příznaky mírné, je také možné, že se odpovídající v péči o sebe do určité míry. V tu budeme zavádět lze očekávat, že tři způsoby zvyšování frekvence močení.

je účinným svalstva pánevního dna Cvičení častému močení zlepšení?

žena čelí Improvement Act je gymnastika zvané „svalstva pánevního dna cvičení.“ Vzhledem k tomu, pánevní základny svalu, rekta, dělohy, močové trubice, obecný termín svalů, které podporují močového měchýře, atd, a to je oslabený časté močení, bude se výskyt úniku moči. Mírné frekvence močení, pokud úniku moči, je tu možnost, že se může zlepšit jen trénovat pánevní základní svaly.

stojí v svalstva pánevního dna cvičení metody

1. správné držení těla, žaludku jedné straně řešit v zadku druhý konec.
bez uvedení zvláštní sílu, aby

2. na straně druhé, a opakujte řitní otvor, operace na utahování nebo povolování vagíny dva až třikrát. Nemusí to být tak velká síla je kladen v tomto okamžiku. Lehčí operace příprava, pojďme běžet v náladě, že.

3. Pak zase dál pomalu, dát sílu, řiť, prosím povolením nebo utažením pochvy. Tento postup opakujte dvakrát nebo třikrát.

4. Dále se v obrazech, jako je tahání svalů kolem pánve, takže zvednete podbřišku moc. Pak se pomalu uvolnit, i utáhnout. Opakujte tento dvakrát nebo třikrát.

Tento pohyb bude trénink posunout do pochvy nebo konečníku se svou vlastní vůlí. Jakmile budete spokojeni, a to z postoje pozor, vy nemusíte být stejné gymnastika v postoji ze dne na den. Při sledování televize, nebo i když dělá domácí práce, je důležité, aby šel s zvyku na posílení svalů pánevního dna.

a také

močového měchýře školení metoda tréninku močového měchýře, které je plánováno, aby se s močí, je to způsob, jak snížit frekvenci močení zvýšením moči nahromaděné v močovém měchýři po malých částech.

metoda
tréninku močového měchýře

1. Pokud neucítíte nutkání na močení, a pak dal do moči a dát sílu na močové trubice a konečníku.

2. Není co nejvíce myšlení moči, a zhluboka se nadechněte se snaží Magirawaseru potřebu močit.

3. Prvních 5 minut, v těsné blízkosti po troškách 10 minut, bude i nadále prodlužovat čas, aby se s močí.

Toto školení je vhodný i pro ty, náchylné k močí často v nervových faktorů. Na druhou stranu, pokud se chystáte na moč často patologické faktor, protože v některých případech zhoršených smířit s močí, pojďme se poraďte se se svým lékařem dříve, než vy.

spolu s močením bezproblémové efektem je pokusit začlenění komponent, které lze očekávat, že

svalstva pánevního dna cvičení a trénink močového měchýře, může být zlepšení močení potíže se snaží začlenit komponenty, které lze očekávat budete.

Zlepšení močení potíže lze očekávat, že složka, k relaxaci detrusoru potlačit nadměrné kontrakce detrusoru a „Isosamijin“, potlačené hypertrofie prostaty příčiny mužské frekvence močení „Saw Palmetto extrakt plodů „a“ extrakt semen Cucurbita pepo „je to, že opatření ke zlepšení potíže močení.

Tyto složky patří, ale je obtížné je příjem z běžného jídla, může být přijato, jako je tomu v doplňcích. Protože to není lék, je to, že je obtížné očekávat spolehlivý účinek a okamžitý účinek, ale proč ne pokusit se začlenit jako opatření ke zvýšení podpory možného ode dne následujícího dne na.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena