České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Obsah vyšetření a vyšetření demence

 

V pochybnostech o demenci začínají lékařské instituce rozhovory a provádějí se různé zkoušky. Co přesně provádí kontrola?

rozhovor
demence

demence, protože tam je stav, který má tendenci splést s jinými chorobami, pohovor a řadu testů, aby zjistili stav a příčinu onemocnění se provádí .

rozhovor

Pokud hledáte zdravotnických institucí kvůli podezření z demence, nebo zeptal přímo od lékaře o příznacích, může postoupit do dotazníku se neprovádí. Lékařskému ústavu je dobré sdělit následující informace.

· Když došlo ke změně a obsah změn

· Jak jste se cítili nebo akceptovali změnu

· Jak se změnil život

·
zda došlo k poruše v těle spolu se změnou, pokud je

· poruchy nebo symptomy

· rodina, lidé se stejným druhem příznaků má occurred'm

Kromě toho, pokud bude dostávat v budoucnu léčení, naději pro léčbu a péči, a to, co chcete milovat až do předminulého pojďme jasně sděleno zdravotnického personálu institucí.

Informace o rodinách a známých osobách jsou klíčem k léčbě, neboť demenci nemusí být tak často pozorována samotným pacientem. Při cestě do nemocnice doporučujeme, abyste pacienta co nejvíce doprovázeli a diagnostikovali.

Vyšetření demence

Pacienti s podezřením na demenci jsou převážně vyšetřováni následovně.

Neuropsychologický test

Toto je vyšetření, které měří jemně stav kognitivní funkce. Existují různé způsoby, jak testovat, je obecná, směřující přes stůl, v souladu s postupem, odpovídat na otázky, psát to, co bylo uvedeno, proveďte jako pro manipulaci s nářadím.
provádí kontrolu obrazu, jako je například
jako kontrola

hlava CT vyšetření nebo hlavy MRI, je-li podezření na mozkové krvácení, v přítomnosti nebo nepřítomnosti nebo mozkového infarktu, hledáme, jako je progrese mozkové atrofie Budu. Kromě toho, cerebrální SPECT průtok krve za účelem zjištění, zda je průtok krve v mozku se udržuje, aby se diagnostikovat, zda demence s Lewyho tělísky, je zde také případ provést MIBG myokardu scintigrafie.

Zkoumáním krevní test

byla odebrána krev, (v případě, že způsobila takový a tělo infekce nemoc) faktorů stal demence a v současném těle Situace atd. Bude známa. Alternativně diabetických pacientů s Alzheimerovou demencí typu, protože lidé z hyperlipidemie a vysoký krevní tlak tendenci náchylné k vaskulární demence, bude na typu rozhodnutí demence.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena