České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Strach z těžkých! Riziko infekce infikovanou virem RS

 

RS virus infikuje téměř všechny děti do 2 let věku. Jaká jsou rizika u dětí infikujících RS virus?

riziko infekce
kojenců RS viru

RS virů, které mohou být infikovány od dětí až po dospělé. Zejména děti, je více než polovinu v prvním roce po porodu, téměř všichni až do 2 let, minimálně jednou již bylo řečeno, že je infikován virem RS. Nicméně, v případě, že dítě byl první infekce, protože neexistuje žádná imunita proti viru RS, symptomy bývají těžká, zejména novorozeně od několika týdnů po narození několika měsíců je infikována RS viru, jako je bronchiolitida a pneumonie V některých případech může způsobit vážné onemocnění. Zejména předčasně narození miminka nízkou porodní váhou, které byly narozené v ještě malý stát, děti mají nemoc do srdce a plic, kojence, jako imunodeficience a Downův syndrom vyžaduje pozornost.

infekce s příznaky

RS virem způsobené RS virové infekce u dětí, hlavním příznakem je následující tři.

 • rýma
 • 38 ~ 39 je horečka ℃
 • kašel

  snadno zaměněny za studena RS Ačkoli viru, je-li dítě infikováno virem RS, poprvé máme tendenci často začínají objevovat příznaky z rýma. Kromě toho, pokud je 1-letá po dítěti je infikován virem RS, ale také je možné, že je případ pro fúze zánět středního ucha. Pokud máte podezření, že jste nakaženi virem RS, navštivte nemocnici dříve.

  Čištění

  RS virus RS virové infekce kojenců, není tam žádný stříbrná kulka v této fázi. V obecném, výrobu tepla a snížit teplo Once, kašel zmírnit zánět v krku Pokud nechcete přestat, dělat symptomatickou léčbu, jako je užívání steroidů v té době ke snížení zánětu. Když se budeme i nadále zabývat tímto druhem příznaků, příznaky se po několika dnech postupně zhorší.

  stejným způsobem, jako když jste se nachladil, Jakmile infikován virem RS, změkčit kořenitost kašle a horečky, aby nedošlo k dehydratovaném stavu, ať je dost doplnit vlhkost.

  Je důležité předejít viru RS před nic jiného. Svědomitě provedla kloktadlo a mytí rukou pro celou rodinu, sdílet věci a dítě se dotýká hraček každý se snaží řádně umýt. RS virus se rozprostírá od listopadu do ledna v jeho vrcholu. Navíc načasování viru epidemie RS, je také důležité, aby se zabránilo citlivé místa jako davu. Na pasivní kouření je často prostředí a lidé vstup a výstup je místo skvělé, pojďme se pokusit se jít až tak daleko, jak je to možné. Zvláště kouřový kouř stimuluje dýchací cesty dítěti, což zhoršuje kašel.

 • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

  Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena