České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Způsobuje hysterickou kouli! Co? Co když mám v krku pocit cizího těla? Příčinou

 

v krku cizí pocit tělesné Pojďme se podívat na „hysterie koule“.

Co je pocit cizího těla v krku?

označovaný také jako „pocit cizího tělesa v krku“, co se týká jakýchkoliv příznaků, můžete mít také nepřišel ring zvonek člověk. Chcete-li být konkrétnější, jako je „pocit, jako plněné něco v zadní části krku“ a „cítí něco v krku odlovené“, nepříjemné pocity v krku, říká, že smysl pro služebníka.

Hysterická koule může být příčinou! Co?

způsobit tam je pocit cizího tělesa v krku, vedle je ve skutečnosti něco, co uvízl, zánět v krku, hlasivky polypy a zhoubné nádory a onemocnění, jako jsou onemocnění štítné žlázy jsou považovány. Ale i když žádal, aby viděl v takové jako ORL, pokud jste neviděli žádnou konkrétní abnormalitu, možnost „hysterie míče“ bude brán zřetel.
a

hysterie sféra, a to navzdory absenci něčeho abnormálního v hrdle, které nepříjemných příznaků objeví stav v krku, také známý jako „Globus pharyngis“. Ve východní medicíně se nazývá Ume Nuclear (Baikuku). Kašel, který může být, když tah byl také hit na to, v případě hysterie sféře je hodně, říká se, že porucha dále jen „autonomní“ je zapojen.

vztah
hysterie koulí a autonomním nervovém a

autonomní nervy, jako odpověď na podnět nebo informace, je nerv, který automaticky řídí funkci těla. Dýchání a tepová frekvence, krevní tlak, tělesné teploty, pocení, močení, atd. Defekace, byla upravena autonomní nervový.

Autonomní nervy mají "sympatický nerv" a "parasympatický nerv". Sympatický, působí tu výhodu, když jste při aktivní a napětí, nebo na začátku bití, atd., Nebo zvýšení krevního tlaku, by se vám líbí nervózní energii těla do stavu spotřeby. Na druhou stranu, parasympatická působí převaha v té době a spát, když jste uvolnění, nebo pomalu bije, jako je snížení krevního tlaku, je nervové zachránit a obnovit energii v těle.

Tato dvě nervy, působením dobrou rovnováhu, udržování homeostázy organismu, protože zdraví je zachována se z nějakého důvodu, když je rovnováha narušena, objevují různé poruchy To je.
v případě, že

hysterie sféry, aby se do práce sympatický příliš aktivní, hlazení vnitřní povrch hrdla a krku zužuje, myslel pocit, že něco je zanesen do Budu. Také je možné, že nervový systém krku nefunguje v důsledku poruchy autonomního nervu.

Léčba

autonomní nervový systém je narušen protože když příčina a příznaky autonomního nervového systému je narušen dojde, jsou různé, ale stres je také jedním z nich. Je to proto, že když se cítíte ve stresu, protože sympatický dominance pracovat, vždy máte stres, protože jen sympatický od stimulovány.

Z tohoto důvodu, a příliš obávat pocit cizího tělesa v hrdle, je zdůraznit, že může spadnout do začarovaného kruhu dalších příznaků horší.
jako léčba

hysterie koule, proti úzkosti léky (zejména Soranakkusu je povoleno) a bylinné medicíny z Han'natsu magnólie kůra teplé užitkové vody (Hange tento dřevěný meč), saibokuto (Sai ​​dřevěný meč), budou použity.

hysterie sféra je jedním z možných příčin pocit cizího tělesa v krku, onemocnění podobné příznaky a hysterie žárovka je jich mnoho. Proto nezávisí na sebehodnocení, nechá lékařskou instituci, aby příčinu správně posoudil, přijmeme vhodnou léčbu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena