České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Symptomy endometriální hyperplazie jsou popsány v příkladech

 
a

hyperplasie endometria.

(1) a neoprávněné genitální krvácení

neoprávněné krvácení genitální, kromě v těhotenství nebo během menstruace (fyziologický), říká, že krvácení z dělohy a vagíny. U hyperplasie endometria je to symptom, který se u většiny lidí projevuje. Když nedojde k ovulaci, kdy sekrece je jedním z ženský hormon „estrogen (estrogenu)“ je příliš vysoká, endometrium není odlepit dobře, budeme i nadále poroste. To může způsobit krvácení pohlavních orgánů jako faktor. Estrogen je úzce příbuzný hyperplázi endometria. Podrobné informace o příčině endometriální hyperplazie naleznete v části "Příčiny endometriální hyperplazie".

(2), jak je doba menstruace (fyziologický) přebytek

menstruace těhotenství není stanovena, odlupovat endometrium zbytečné, a vypouští se ven společně s menstruační krve To je. Od endometria zahušťování abnormálně od hyperplazie endometria, tím více to i ve chvíli, peeling pád děložní sliznice, zvyšuje množství menstruační krve. Někteří lidé se zbláznili, někteří jako shluky krve se mísily s menstruační krví.

(3) po délce menstruační

fyziologie není konec navždy, krvácení je prodloužena „v dlouhodobém menstruace“ je také jednou z příčin.

(3) Další příznaky

V některých případech mohou být pozorovány příznaky, jako je palpitace a únava. Je tomu tak proto, že pokud příznaky podvodného pohlavního krvácení a menoragie trvají dlouhou dobu a stupeň příznaků je těžký, stane se anemický. Hyperplázie endometria může také narušit každodenní život.

Hyperplázie endometria nemá jedinečné příznaky, je obtížné sama posoudit. Pokud jste i nadále nezákonného pohlavního krvácení nebo menoragie, nepřijímá lehce jako „poněkud abnormální“, pojďme navštívit oddělení gynekologie a porodnictví co nejdříve. Protože existuje podezření na rakovinu děložního těla, věnujte prosím pozornost vyšetření rakoviny děložního těla bez ohledu na věk. Kromě toho může být hyperplázie endometria široce rozdělena do 4 typů v závislosti na přítomnosti nebo nepřítomnosti abnormalit buněk a struktur. Některé ze čtyř kategorií mají možnost postupovat k rakovině děložního těla později, a tam jsou případy, kdy chirurgie je nutná. Podrobné informace o léčebných metodách a chirurgii naleznete v části "Léčba hyperplázie endometria".

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena