České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Příčiny a symptomy hyperestézy Shrnutí! Jak se léčíte nebo předcházíte?

 

Jaká je léčba hyperesthezie? Vysvětlím, jak zacházet s hyperesthezií v zubní ordinaci.

Čištění přecitlivělost

přecitlivělost, když rozdílné zacházení v závislosti na stupni jeho příčiny a bolesti, zejména, a symptomatická léčba pro zmírnění bolesti v současné době, vnímání Je rozdělena do dvou kategorií: léčebná terapie, která porušuje příčinu přecitlivělosti na kořen.

V symptomatické léčbě

symptomatickou léčbu, uzavírací mechanismus, který je bolest přenáší na centrální nervový systém, zmírňovat příznaky přecitlivělosti, léčbu k zmírnění bude přijata.

Můžeme použít léky proti bolesti k dočasnému odstranění bolesti. Kromě toho obecně je stimulace bolesti potlačena, pokud existuje mnoho iontů draslíku kolem nervu. Proto, v případě, přecitlivělost je mírné, bylo použití pokračovat v zubní pastu obsahující dusičnan draselný, může být obtížné cítit bolest způsobenou přecitlivělosti.

, nebo v případě, že obnažený dentin je poměrně velký, je-li vlasová zubů jsou pozorovány „klínové defekty“, který by bral v tvaru klínu, dentinu uvnitř mezery, označované jako cement nebo pryskyřici a blokovány nádivkou komponentů v blízkosti zubů, je zde také způsob léčení, aby zajistily, že vláknina (nervy) podněty bolesti, jako je například Hiyakan a teplo nepřenáší. Existuje mnoho případů, kdy se tímto způsobem dramaticky zlepšují příznaky hyperesthesie. Léčba, která pokrývá povrch dentinu, se používá také místo dutiny uvnitř dentinu. Pomocí lepidla zakryjte dentinovou kapiláru pryskyřicí stejné barvy jako zuby a zablokujte stimulaci vnější bolesti.

Radikální léčba

léčebné terapie, se pokouší na léčbu na lézi, která je příčinou přecitlivělosti.

Například v případě onemocnění parodontu je přecitlivělost na příčinu, v hluboko v zubu, sám je odstranění plaku a zubního kamene nelze odstranit zubní pastu, můžete také léčit paradentóze . Tím, že děláme ve spojení s správným kartáčováním, zastavíme záda dásní a podporujeme remineralizaci zubů se slinami.

V tomto případě, je-li bolest způsobená přecitlivělostí se nepřenáší na nervy, protože byla pokryta zubního kamene až do teď, dentin je vystavena po odstranění zubního kamene, může se vyskytuje bolest. Existují metody, jak aplikovat léky a pokrýt povrch zubů, aby se zabránilo předem.

Kromě toho, i když to může objeví bolest odstraněním zubního kamene, a správné kartáčování a prostředku pro čištění zubů činnosti, aby se zabránilo přecitlivělost, postupoval přirozenou remineralizaci skloviny Budu čekat, až se uzdravím.
Pokud

skřípání zubů je příčinou, připojením noční stráž (náustek), zatímco spal, Dari bránit zuby z tření, takže nelze použít velký tlak na zuby. Zatínal zuby může také způsobit přecitlivělost, ale v tomto případě tak, že uvolníte horní a dolní zuby při vědomí tak, aby nedošlo sevřel co nejvíce zuby. Buďte opatrní, když máte těžké předměty.

Navíc, v případě hyperesthesie kvůli špatnému nasazení, můžeme přizpůsobit zakázku, abychom zlepšili angažovanost.

Pokud jste opravdu bolest nemá jít pryč, ale někdy také odstranění nervu, Dari tmavé zuby odstraněním nervy, nebo se stát křehký, takže se může stát náchylné k zubnímu kazu, jinými terapiemi Používá se jako konečná volba, pokud není třeba dělat nic, jako je přetrvávání bolesti bez bolesti.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena