České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Poznámky o jídle a pooperačních komplikací rakoviny slinivky?

 

Kdybyste resekci pankreatu a žlučovodu v chirurgii k léčbě

rakovinou slinivky břišní, může mít celou řadu komplikací po výskytu výboj. Odtud náchylné komplikace a řešení pro pooperační rakovinu slinivky, jídlo Notes popíšeme podrobněji.

průjem a hypoglykemické záchvaty se často vyskytuje

slinivky a produkci pankreatické šťávy, který napomáhá trávení potravy, jako produkce hormonů potřebných pro úpravu hladiny glukózy v krvi, dva důležité Je to orgán, který funguje. Proto se část slinivky břišní chirurgicky rakoviny slinivky, nebo pokud je vyříznuta celek, tyto funkce jsou narušena, různé komplikace vznikají.

Když jste rakovina slinivky břišní na pravé straně (dále jen hlava slinivky), protože žlučových cest a žlučníku bude rovněž snížit, ale nabízí také komplikace s ním spojené. Po operaci zhoubného nádoru pankreatu, propuštění z nemocnice nastat od snadné hlavních komplikací jsou následující. Je třeba poznamenat, že k operaci rakoviny slinivky, protože byla podrobně popsána v „The operaci slinivky břišní rakoviny (chirurgická léčba)“, podívejte se prosím zde.

nízká hladina krevního cukru útoky

Pokud se celý pankreas vystřižena chirurgie, glukagon, který slouží ke zvýšení inzulinu a hladinu cukru v krvi, které slouží ke snížení hladiny cukru v krvi nebude vylučován. Proto po celkové pankreatektomii, musíte kompenzovat inzulinu injekcí inzulínu. Nebo příliš nízká hladina cukru v krvi injekcí inzulínu, a nebo již vzít jídlo sníženou sekrecí glukagonu, může být dochází nízký útok hladina cukru v krvi, je třeba dbát.

třes slabosti nebo naopak, pokud bušení srdce (Jak-out), symptomy, jako je studený pot se objeví pochybnost útok nízké hladiny krevního cukru, aby se naplnily cukru (glukózy) okamžitě, jako v cukroví a džus chtít Podívejme se. Nebo vědomí do krevního cukru útoku nízkou Tonoi, protože někdy, nebo omdlel předem potvrdit akce, které budou v případě nízké hladiny cukru v krvi útoku došlo dříve, jméno a kontaktní údaje, napsal, jako je primární péče jméno léčebně Je bezpečné nosit kartu nebo lékařský notebook.
podle
poruchy trávení, průjem

chirurgii, nebo se stanou méně vylučování žluči a pankreatické šťávy, který napomáhá při trávení potravy, pro nebo zmizí úplně, v důsledku poruchy trávení ztráty a průjem hmotnosti, atd Někdy se to stane. Kromě toho, rakovina slinivky rozšířila nervů, které regulují funkci střev, pokud se snížit nervovou tkáň, může průjem následuje po operaci. Je-li průjem pokračuje, protože výživa což má za následek nutriční stav se zhoršuje, aniž by byl plně vstřebává, přičemž jako jsou střevní potíže s drogami a proti průjmu.

vyřízne cholangitida

biliární, při provádění operace spojování žlučovodu a jejuna (tenké střevo), střeva od anastomózy je spoj mezi trubkou a trubkou (anastomózy oddělení) vnitřní bakterie proudit zpět do žlučovodu, mohlo by to cholangitis nastane. Ačkoli často světlo v krátkém časovém období s antibiotiky, po konzultaci nebo se stanou těžce žloutenka (ikterus) je bulbární spojivky a zežloutnutí pokožky, protože někdy nebo závažná, když se horečka a bolesti břicha přetrvává do zdravotnického zařízení Pojďme.

dieta kousek po kousku, poté několikrát rozdělena do Nikki

o operaci zhoubného nádoru pankreatu, zažívacích potíží, je pravděpodobnější, že je důležité jíst dobře vyváženou digest dobře . Protože to může trvat dlouhou dobu na trávení a vstřebávání potravy, po propuštění znamená, že příjem potravy tak, aby se postupně zvyšovat pozvolna, v méně jídlo množství jednorázově, můžete jíst rozdělena do několika časů.

Kromě toho, protože je obtížné tuku se rozštěpí, musíte být opatrní, aby se příliš mnoho tuku. Při provádění léčbu inzulínem, aby se řídit jídla stává důležitější je, že ošetřující lékař nebo zdravotní sestra, aby se ujistil, dostanete dietní radu dietologa.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena