České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co se provádí na Mortonově nemoci

 

Léčba Mortonovy choroby je konzervativní terapií obecně, avšak v některých případech je nutná operace. Informace o chirurgické léčbě prováděné při léčbě Mortonovy nemoci.

V Apartmán V chirurgickou léčbu, která je potřebná pro léčbu Mortona choroby

Mortona nákaze, může myslet, že to je jen zřídka operace najednou. Životní instrukce, jako například způsob, jak si vybrat boty a jak se stát, se nejdříve provede. Navíc, kromě zabránění šoku nohou pomocí stélky nazývané podložky, je prováděna konzervativní terapie, jako je cvičební terapie a léčba hypertermie. Pokud je bolesti silná, můžete injekci steroidů nebo lokální anestezii.

Pokud nevidíte žádné známky zlepšení ani po pokračování takové konzervativní terapie po dobu asi 3 měsíců, budeme zvažovat operaci. Avšak v těžkých případech, jako je silná bolest, která nemůže projít, je možné, že chirurgie může být okamžitě doporučena.

Při operaci Mortonovy choroby budeme provádět především neurochirurgii, neuromaectomii, disekci hlubokých laterálních mediálních a laterálních vazů.

Neurofyziologie

Jedná se o operaci, která se odlupuje od nádoru, který tlačí nerv. Nerv je zablokován (nervový blok) nervovým oddělením.

Dynamotomie Náprava

Neuromy nazývané pseudomorfní neuromy mohou být vytvořeny v blízkosti komprimované části. Protože tato neuroma způsobuje bolest, je resekována chirurgicky.

Fukayoko v oddělování
nožního vazu

nohy nervů, protéká přímo pod vazem, který Fukayoko nártu vazu. Pokud děláte špičkové stehy nebo podobně, je tento nerv zatlačen nervem a zemí. Proto provedeme operaci k odstranění vazů, které se nalézají.

Která operace by měla být provedena, bude rozhodnuto po konzultaci s lékařem.

také prošly operaci pro rizik a prognózy

Morton onemocnění chirurgie Mortona choroby, existuje možnost, že jako je necitlivost a pocit ochrnutí přetrvává. Mezi jednotlivci existují rozdíly, avšak ve vzácných případech existují případy, kdy existuje strašná necitlivost, která nemůže dělat intenzivní cvičení.

Jak vidíte, existuje možnost, že Mortonova choroba bude mít těžké následky. Přijměme rozhodnutí tím, že budeme diskutovat s lékařem svého lékaře o tom, zda podstoupíte operaci. Také je lepší si myslet, že trvá asi měsíc, než se dostanete po operaci. Na prodej

Morton onemocnění může někdy zlepšit s konzervativní léčbě, doporučujeme navštívit během příznaků není zhoršila.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena