České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaký je případ, který vyžaduje operaci? Příznaky Léčba

 

PEC v PEC je jiný, pokud je možné zlepšit stav korekcí, jako je obsazení, je zde také případ, že je obtížné korektivní chirurgie není. Podívejme se, v jakých případech bude chirurgie vybrána a jaký je chirurgický zákrok.

Při zahájení léčby u

PEC zákroku je zvolen bude konzervativní léčby se zaměřením na opravy provedené manipulativní-obsazení. Konzervativní léčba však často nedosahuje adekvátních korekčních účinků a v takových případech je zvolena chirurgická léčba podle daného stavu.

Chirurgie
vrozenou koňská noha

equinus, jedna varianta koňskou nohou například je obtížné dostatečná korigovat s konzervativní terapie, mnoho malých chirurgických Chirurgie je nutná. Provádíme operaci včetně prodloužení zkrácené Achilovy šlachy nazývané posteriorní disekční technikou (Kogyujyutsu), která má opravit hrot. U vážných případů a případů, kdy je léčba zpožděna, může být vyžadována velká chirurgie, jako je subtrální disekce.

Technologie zpětné disekce

Achilová šlacha subkutánní chirurgie šlach, nazývaná také chirurgie k léčbě hrotu. Odřízněte Achillovu šlachu, která se zkrátí, regenerujte ji na vhodnou délku odléváním fixace a pokuste se odstranit deformitu hrotu. Jedná se o relativně malý chirurgický chirurgie, jak je popsáno výše, equinus, protože to je často nestačí korekce efektu lze získat v takovém obsazení, budete muset koňskou nohou případů mnoho.

je chirurgická léčba používá pro koňskou nohou, je vysoká možnost subtalárních štěpného operaci

pevný koňskou nohou nebo recidivy. Nožní poměrně velký zářez v prodloužení šlachy a vazy Achillovy provádí separaci a korekci těchto talu nad patní kosti (Shokotsu) a patní kost je velké kosti paty, dále podrobeny korekci stanovení přístrojem Budu.

a trvalé deformace, i když jsou vystaveny
korekce

pro prognózu a recidivy po rovnání, existuje možnost recidivy.

Co je zbývající deformace

I když se provádí chirurgická operace, deformace může po operaci zůstat. Je také možné žít velké bez problému, pokud se jedná o malý zbytek deformace, a je-li bolest a deformace je silná, jako když deformační výtěžek bude také považována reoperace. Pokud deformace zůstane po školním věku, použije se léčba, jako je artróza nebo metoda Ilizarov.

recidiva možností

koňskou nohou, je pravděpodobné, že k recidivě koňskou nohou i po slavném korekci tak snadné relapsu. Dokonce i v případě, že nedošlo k žádné zbytkové deformaci, může být pro úplnou korekci deformace nutné několik operací. Léčba krční páteře je vysoce odborná a dlouhodobá, takže by bylo lépe léčit s lékařskou institucí se zkušeným odborníkem.

Spolupráce v oblasti dohledu: Aichi bolesti dolní části zad oční klinika Shouichiro Kawashi

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena