České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Subjekty způsobilé pro nesnesitelné onemocnění "systémový lupus erythematodes"! Jaký je průběh certifikace?

 

systémový lupus erythematodes, je jedna z určených neřešitelných onemocnění, které mají být dotovány na zdravotní péči. Vysvětlím tok od diagnózy po certifikaci.

Definice nevhodných chorob podle země je následující.

 1. neznámé etiologie, politika léčba není určen, a v průběhu nemoci
  může zanechat následky není málo
 2. uplynulý chronické, není jen ekonomický problém pouze dlouhodobá péče těžký rodina zátěž, aby se vzaly významnou pracovní sílu atd., také mentálně velkou nemoc
  zátěže

  (Ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí „neřešitelné nemoci opatření obrys“ 1972) než

  systémový lupus erythematodes (SLE)

  systémový lupus erythematodes obdržel označení „nevyléčitelné onemocnění“ (SLE) je jedním z onemocnění, které byly označeny jako „nevyléčitelné nemoci“, bylo uvedeno v roce 1972 .

  , dále jen „zákon o zdravotní péči pro pacienty s nevyléčitelnými chorobami“ (metoda nevyléčitelná nemoc) je usazen, vstoupila v platnost od ledna 2015 do 23. května 2014. léčebných výloh v to nemoc, která je dotována přišel být nově označována jako „určený nevyléčitelné nemoci“, systémový lupus erythematodes také stala nevyléčitelné onemocnění toto označení.

  jako

  systémový lupus erythematodes, který je financován lékařské náklady, pokud jsou splněny určité podmínky, vyvinula nemoc obdržel označení nevyléčitelné onemocnění, závažnost nebo selhání Pokud míra odpovídá mírnému stupni nebo vyšší, můžete získat dotaci na zdravotní výdaje.

  ※ Kritéria a klasifikace závažnosti jsou určovány chorobou.
  Po obdržení dotaci ve výši

  ​​„specifické nemoci zdravotní péče certifikát příjemce“, ale část nákladů trvalo na léčbu bude dotován, diagnóza nutná k získání udělení tohoto konkrétního onemocnění certifikací lékařské žalobce kniha „klinická osobní dotazník“ nelze vytvořit, pokud není uvedeno v zemi, „nevyléčitelné onemocnění určený lékaře“. Navíc metodou nevyléčitelné choroby, je registrován v systému řízení dat pacientů (jejichž obsah lékařského osvědčení), nyní mohou být prováděny pouze nevyléčitelné onemocnění určený lékařem.

  Kromě toho, v systémový lupus erythematodes, někdy je možné dodat tělo postižení v souladu s průběhem nemoci. Žádosti jsou přijímány na pokladně na nejbližší obec.

  co byl diagnostikován s případem
  nevyléčitelnou nemocí

  , který je grant Zogai, jestliže stupeň závažnosti nebo selhání je menší nebo roven mírná, je považován za mírné osoba, která není kryta dotačního programu Budu. Jinými slovy, oni jsou diagnostikováni s systémový lupus erythematodes, v případě, že světlo, které provádí bez zvláštních obtíží život ze dne na den, bez nutnosti léčby nemůže získat příspěvek na zdravotní péči.

  K dispozici je také to, že podmínka léčba, atd. se stane nebude moci přijímat dotován světla, ale v případě, že stav se zhoršil, bude dotován se zpětnou platností ode dne, kdy lékař potvrzuje horšímu.


  speciální „mírné drahé speciální“, která je rovněž uložena v mírné osoba

  mírnou osoby budou z dotačního programu vyloučeny, ale může být financován z prostředků zvláštního případu. Je to proto, že je případ, kdy je třeba, aby i nadále drahé léčby iv mírném osobně na určeném nevyléčitelnou nemocí. Jako podmínka pro

  grant je přijat, je „v případě, že měsíc, ve kterém celkový objem výdajů na zdravotní péči více než ¥ 33330 je, existuje více než třikrát za rok.“ Přihlášku obdržíte od nemocnice formulář prohlášení o lékařských nákladech, jakož i potvrzení a přihlášku. Pojďme se poradit s oknem vaší prefekty předem.

  proudit
  až certifikace od stanovení diagnózy systémový lupus erythematodes

  jsou certifikovány jako „určený nevyléčitelné nemoci“, průtok až obdrží grant ve výši „specifická onemocnění zdravotní péče certifikát příjemce“ je následující: Stává se to.

  (1) neřešitelné onemocnění určený lékař
  jít do univerzitních nemocnic a specializovaných nemocnic, které jsou

  určit lékaře, zkušenosti se zabýval více než pět let v diagnostice a léčbě nevyléčitelných chorob a související konference specialistů Je považována za kvalifikovanou osobu a stážisty a bude obnovována každých 5 let.

  (2)

  hlavně byla použita klasifikace nevyléčitelné onemocnění kritéria určeného lékaře, než přijmout diagnózu
  American College of Rheumatology (1997 revize).

  (3) nebo příjem, jako je bude trvat do Microton Zdraví střed „klinické osobního dotazníku“ a žijete ve městech a vesnicích

  a „klinická individuální dotazník“ nezbytné pro uplatnění u přepážky, internet A stáhněte je do zdravotnického zařízení, které konzultujete.

  (4)
  nevyléčitelné onemocnění určený lékař vyplnit zdravotní osvědčení

  lékařské osvědčení je použití „klinické osobní dotazník,“ Ministerstvo zdravotnictví, práce a sociálních věcí upřesnit, systémové a klinické příznaky, komplikace, Vyplníme závažnost, léčbu, životní situaci atd

  (5)
  přijmout konečné rozhodnutí ve státě

  konečného stanovení systémový lupus erythematodes, dělat prefectural.

  (6) obdrží grant „specifické nemoci zdravotní péče certifikát příjemce“: Po obdržení dotace bude dotován část nákladů trvalo na léčbu.

  Léčba SLE trvá dlouhou dobu. Neznámý postup je velkou zátěží, ale pojďme přijmout postupy pro získání dotací na zdravotní péči. V případě, je-li tam je, že nevíte, o certifikaci nevyléčitelné onemocnění, se doporučuje konzultovat s konzultačními službami, jako je „nevyléčitelná nemoc konzultačního střediska podpory“ v oblasti zdravotnických center a každé prefektury.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena