České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je Helpangina?

 

Jednou z nejčastějších infekčních onemocnění v létě je onemocnění s názvem Helpangina. Nicméně, pool teplo, spolu s hand-foot-and-kulhavky, v letním období, je jedním z vysokého výskytu kojenecké choroby. Protože je to silné infekční onemocnění, často se vyskytuje nejen u kojenců, ale také u dospělých. Nejen pro ty, kteří mají děti, ale i pro vaše fyzické podmínky, je třeba, aby vedení bylo zváženo.

Co je to Helpangina?

Helpangina je studená (studená), která je v létě oblíbená, tzv. Letní zima. Jedná se o infekční onemocnění zvláště citlivé na malé děti. Charakteristickým příznakem je náhlá vysoká horečka a puchýře v ústech. Jedná se o epidemii virové infekce v teplých měsících od května do října.

herpangína příznaky

herpangína znamená, přes inkubační dobu asi čtyř dnů od 2 dnů po infekci, a budete najednou příznaky vysoké horečky. Není neobvyklé, že se dostanete přes 38,5 stupňů. Začíná náhlá horečka, bolesti hlavy, bolest v krku, únava celého těla a kašel. Jako charakteristický příznak se objeví bulózní vyrážka v zadní části krku a brady. Tato vyrážka může být také 1 mm ~ 5 mm, stal vředy a puchýře nakonec praskne, bude to bolestivé. Kvůli bolavému hrdlu se stává obtížné doplnění stravy a vlhkost. V důsledku toho se mohou objevit sekundární příznaky, jako je anorexie a dehydratace nebo v případě kojenců. Také se může objevit meningitida a myokarditida současně, takže je třeba věnovat dostatečnou pozornost. Pokud se objeví příznaky jako zvracení, uvidíme nemocnici najednou.

Počet výskytů Helpanginy je většinou kojenců a malých dětí mladších 4 let. Mezi nimi míra výskytu klesá s tím, jak roste jedno dítě, pak 2 roky, 3 roky a 4 roky. Neexistuje ani tolik případů starých 0 let. Infekčnost je však silná, takže i dospělí mohou být infikováni a mohou se vyvinout. Vezměte prosím na vědomí, že dospělí mají tendenci být těžký, když se vyvíjejí, takže buďte opatrní.

Příčiny Helpanginy

Cesty nápovědy Helpanginy jsou infekce kvapky a infekce přímého kontaktu. Infikuje lidi, kteří vyvíjejí Helpanginu tím, že se nějakým způsobem dotýkají nebo se blíží. Virus, který způsobuje nápovědu, je rodu Enterovirus.

O enteroviruzích

Enterovirusy jsou aktivované viry, když teplota stoupá. Proto je to možné vidět po celý rok v tropických oblastech. Epidemie enterovirových infekcí v Japonsku se začíná zvyšovat od května a bude pokračovat až do října s vrcholem v červenci. Infekce se Japonské souostroví zůstal od západu k východu spolu s klimatickými podmínkami, váha se nachází ve stejném trendu každý rok.

Jiné nemoci způsobené enterovirusy

Enterovirové infekce jsou různé. Kromě onemocnění herpangína, hand-foot-and-úst a dásní stomatitidy, tam je také podpořit rozvoj jako aftózní stomatitida. Také, když vyvinete Helpanginu, může dojít k akutní myokarditidě a meningitidě současně, takže musíte věnovat dostatečnou pozornost.

Hepanginova epidemická sezona

Helpangina začíná být populární od května, kdy se stává teplejším. Od června se zvyšuje a v červenci má tendenci nejvíce vyvíjet. Každým rokem se tak blíží léto, každá místní správa a zdravotnická zařízení spolupracují a upozorňují.

Léčba přípravku Helpangina

V současné době neexistují žádné speciální léky nebo léčebné postupy pro Helpangina. Proto je zaměřena symptomatická léčba. Především zůstat v klidu. Zůstanete v klidu, příznaky, jako je vysoká horečka a puchýře v ústech, mohou být vyléčeny asi za týden. U bolestí hlavy a horečky se může užívat acetaminofen apod. Protože to bolí v ústech a krku, je třeba věnovat přiměřenou pozornost jídlu. Potřebujeme vynalézavost, aby se zabránilo dráždivým účinkům a aby bylo měkké a snadno strávitelné. Pokud je souběžná meningitida nebo myokarditida, může být léčena jako hospitalizace.

Jak zabránit nápovědě Helpanginy

Helpangina je infekce způsobená Enterovirusem. Vzhledem k tomu, že tento enterovirus je tak rozmanitý, v současné době není možné zabránit očkování jako je chřipka. Proto, co můžete udělat jako prevence, blokuje cestu infekce a udržuje silné a odolné tělo viru. Stejně jako nachlazení a chřipka je kloktace a mytí rukou základem prevence.

Mytí rukou

Metoda prevence je hlavně kloktace a mytí rukou stejně jako normální chlad. Říká se, že děti jsou obvykle náchylné k nemoci, ale protože je vysoce infekčním virem, často infikuje dospělé. Jako když někdo ve vaší rodině byla infikována herpangína, aby se zabránilo sekundární infekci, nosit masku, musí být přijata opatření, jako je vyhýbat se sdílení ručníků.

time, že léto v úvahu
k fyzickému stavu řízení

herpangína převládající od června do srpna nejvíce horké během jednoho roku, je to také těžké období fyzické řízení stavu. Životní rytmus je proto narušen a odolnost proti viru pravděpodobně klesne. Koupání a jíst, spát se vyjme dost, zkusme pravidelný život. Život rytmus, který je připraven, autonomní nervový also're, imunitní funkce těla, odporová síla také nahoru. Viry odolné těla jsou kultivovány z běžného života.


nenechat svou ostražitost Myslím vyléčit

herpangína znamená, po dobu dvou až čtyř týdnů po odeznění příznaků, virus ze slin nebo výkalů je detekován. Samozřejmě, pokud vaše vlastní, důkladné mytí rukou, sterilizace, jako je například při výměně plenek a vylučování dětí je žádoucí.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena