České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jak poměrně

 

spánku nástup nespavost není usínání

do nástupu spánku insomnie

Jeho jméno je upadnutí do spánku insomnie, je symptom, který je přítomen i když to nelze zcela spánek záměrem, že jdete do postele . Pro ty, kteří nemají pocit, že otázka, kterou nelze zcela usnout, musíte mít smysl jen čas usnout trvá. Nicméně, v závislosti na situaci, která nemůže usnout, a nikoliv po dobu několika hodin, pro ty, kteří jsou v potížích, že problém byl Kitasa v životě, se říká, že podmínka je třeba překonat jako usnutí nespavost.

To může trvat hlavní symptom

asi 30 minut až 1 hodinu, dokud se usnout, dlouho se člověk může trvat déle než dvě hodiny. Zdá se, že je spousta lidí s každodenními problémy a stresem. Nicméně, jakmile budete moci spát, není hodně probudit až do rána.

nelze zajistit dostatek spánku problémů

usnutí nespavosti způsobené nástupu spánku nespavost, může to vést k nedostatku spánku. Při deprivaci spánku dojde k následujícím životním problémům.

· nepravidelný životní styl

, emoční labilita, nadměrný stres

· chudé fyzické kondici

in-denní ospalost, malátnost, jako je únava

způsobit
nástupu spánku insomnie

stresu a usínání v době životní prostředí, si můžete prohlédnout příčinu nástupu spánku, nespavost z různých úhlů pohledu.

je to, co mnozí nalézt u lidí, kteří trpí srdečním onemocněním, jako je

Zvláštní pozornost osobnosti člověka a deprese, které vedou k myšlení v futon lůžko. Přemýšlením o různých věcech po vstupu do futonu se aktivuje mozek a nebude usnout. Navíc usnadňuje vytváření nápadů o negativním obsahu a negativním obsahu v noci. Sonaruto nadále zvyšovat spolu s úzkostí a obávají se, že čas, mysl je neklidná, bude mozek nebude moci stále více schopni usnout pryč další aktivaci.

jsou vybaveny čemu se říká, že autonomní nervy k aktivaci

naše těla sympatického nervového v důsledku stresu, má důležitou roli pro udržení životní aktivity. K dispozici jsou dvě sympatických a parasympatických nervů autonomního nervového systému, bývalý přinesl vzrušení stát aktivním, druhý má funkci poskytnout uvolněné a sedativa v opačném pořadí.
to

a normální stav, přepínač se přepne z nakloněn parasympatických nervů před spaním, můžete hladce nástupu spánku. Nicméně, tento přepínač nezapne, sympatický být obsaženy v futonu může být ve stavu, který není usínání být aktivován nějaké potíže.

Jedním z důvodů pro aktivizaci sympatiku je stres. Stres podporuje sympatickou práci a pocit silného stresu také zvyšuje sympatickou práci. Pro iv případě, že před spaním připravit ve stavu není možné zapnout vypínač autonomní nervový strávíte v futonu zůstávají excitovaného stavu.

nemoc
čelí nástupu nespavost spánku jako symptom

depresi a vegetativní nerovnováha, budou lidé, kteří trpí takovou úzkostné poruchy často trpí nespavostí upadnutí do spánku.

nepravidelný životní styl

přepínání sympatických a parasympatických nervů, bude životní styl probíhat tak hladce, jak je v případě, že je správné. Avšak ten, kdo vysílá nepravidelného životní návyky, jako je denní doby spánku je jiný, takže snadno rozbít rovnováhu autonomní nervový, zdá se být náchylnější k upadnutí do spánku nespavost.

Podle diagnózy

Japanese Society of výzkum spánku nástupu spánku insomnie, upadnutí do spánku insomnie je určen pro označení stavu trvat dvě hodiny nebo více, než je obvyklé usnout. Mimochodem, říká se, že během 30 minut nemůžete spát žádný problém. Kromě toho, American Psychiatric Association, podle spát Medical Association trvá hodinu nebo více, tři nebo vícekrát za týden cítit bolest v usínáním, je zjištěno, že více než tři měsíce po a usnutí nespavost.

Protože se jedná pouze orientační, se nevztahuje na všechny osoby, které se říká, že mají usnutí nespavost. Existují jednotlivé rozdíly ve stupni poruchy spánku. Cítí, že to vyžaduje čas, aby se dostal do spánku, a pocit bolesti je poruchou noční můry.

Léčba poruchy nástupu spánku

Existují různé způsoby léčby. Je důležité, aby byl léčen správně podle příčiny poruchy spánku pacienta.

farmakoterapie

použít základní hypnotický (spánek indukující činidlo). Často prášky na spaní, které mají být použity pro usnutí nespavosti je typem prášky na spaní, které se objevují časné účinek nazývaný ultra-krátkodobým účinkem. Nicméně, protože tyto léky na spaní mohou způsobit závislost a vedlejší účinky, dlouhodobá léčba se nedoporučuje. Například tím, doba dávkování je snížit množství kousek po kousku medicíně, pokud tak dlouho, a nakonec si klade za cíl stát se Dekiru usíná v jeho silách, bez použití léků.

, když se bude uvažovat o psychoterapii

starosti, když se usnout a spánek nástup nespavosti v tom, že se drží silný stres a problémy dojde, v souladu s poradci a lékaři Možná by bylo lepší léčit léčbu psychoterapií. Svěřil, jako je netrpělivost a strach vzhledem k tomu, že ne spát, odstranění nástupu spánku nespavost a pocit bezpečí, takže Hoguseru lze očekávat napětí mysli.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena