České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

 

příznaky by měly jít do první pomoci a nemocnice úpal

úpal může stát komukoli v každodenním životě. Pokud však necháte to bez prevence nebo opatření, stanete se těžkou a můžete se obávat života, takže musíte být opatrní. Zde vysvětlíme příznaky nezbytné pro prevenci tepelné mrtvice a první pomoci, vyšetření a léčbu.

a úžehu znamení být v pohybu v León

horké, může nebo nemusí být náchylné k úpal. Tento rozdíl závisí na tom, zda jsou podmínky prostředí, které jsou náchylné k tepelnému nárazu, dokončeny.

je horké a vlhké prostředí v prvním náznaku

sezónní, koncem července oslavit léto co den je období dešťů bude říkat, že nejnebezpečnější. Vlhkost je vysoká, slunce se stává silnější, ale bude teplota náhle letní teplo, je na čase, nejste obeznámeni s ještě tělesného tepla. Za takových podmínek, dalšího slabého větru a když silná záře ze země, se říká, že je mnohem nebezpečnější v takovém stavu, který je dodáván prostřednictvím horkého vzduchu od stěny ve vnitřní.

Vzhledem k tomu, tím větší je pravděpodobnost, že aplikuje na úpal a dodržují opatření v takových případech, životní prostředí lze říci, jako první znak, který indikuje riziko přehřátí.

Situace je druhý znak

pro každou generaci, odlišným nebo náchylné k úpal, když jste to, co jste. Oba muži a ženy v jejich mladistvém věku, často dochází při sportu, jako mimoškolní činnosti, to je řekl, aby byl zvláště nebezpečné a jsou venku na slunci. Hlavně u mužů v jejich 20s až 70s a více u mužů ve svých 50s, nástup hlavně dochází během práce. Více než polovina z nich se bude také vyskytovat venku na slunci, ale přibližně 20% domácností má také příznaky. Za 80 let se stává častější u žen a nástup do každodenního života je centrem. Místo je však často na venkovní slunci a interiéru, byla považována u starších lidí se účastní, může být obtížné cítit žízeň a teplo v krku. Nebo cvičení, aniž by vlhkost, a nemusí používat klimatizačních zařízení, jako je klimatizace, nejsou odříznuti posledním případě být úpal v kratším oznámení. Protože existují okolnosti, kdy může docházet k tepelnému nárazu v závislosti na generaci, v případě montáže, prevence a opatření je třeba pevně.

Známky o tepelném nárazu kvůli příznakům

Přestože jsme opatrní, můžeme způsobit teplo. Protože tělo nemůže rozptylovat teplo, objeví se příznaky, jako je oteplování těla, nepohodlí, bolest hlavy atd. A co je horší, zcela zahřát červená kůže i když ne ven pot, vyskytují závratě a silné bolesti hlavy a nevolnost, vědomí bude nebo omdlel, nebo za soumraku. To je z důvodu tepelného a dehydratace stavu, který tlumené tělo, mechanismus pro nastavení, jako je například pocení a rozptyl tepla poruchu, je autonomní nervový systém a každý orgán již bylo řečeno, že je vzhledem k tomu, že není správně fungovat.

Jakmile se začnou objevovat počáteční příznaky, musíte provést nápravná opatření. Dokonce lehce příznaky, velice být závažné a nechal snášet mnoho, existují také nebezpečí života ve stavu asi ztratí vědomí a na podzim.

Čištění
z úpalu

Ačkoliv není o nic méně nebezpečné provedením vhodná opatření co nejdříve, vzhledem k tomu, že existuje případ, který nesplňuje termín, i když je léčba po snadno stává závažným ambulanci Dá se říci, že je to děsivé.

V případě asymptomatického je nejvíce schopen vyhnout

co nejvíce dusný horkému slunci prevenci, ale v případě nevyhnutelné, pojďme pilně provedli pauzu a hydrataci. Pokud přidáte asi 1% soli a 4% až 8% cukru do vody, pomůže vstřebávání. Doplnění ztracených minerálů pocením je také důležité z hlediska prevence dehydratace. Navíc se říká, že je účinnější vzít přibližně 100 ml každou hodinu po dobu 30 minut, než večer užívat 1 l vody.

mírné Pokud je to vaše v léčba může

závratě a velké množství potu vyjde, pokud je stav těchto způsobují křeče, zbytek se okamžitě přesunout na chladném místě, ochladit tělo Budu. Pokud se tyto příznaky zlepší, je to mírné, takže přijmeme opatření, jako je doplnění vlhkosti a minerálů na místě.

transport
do nemocnice se středně nebo více

bolesti hlavy, zvracení, je-li pocit, že síla vyjde, přezkoumání zdravotnických zařízení ve stavu tepelné únavy a říká se, potřebují odpovídající středně Budu. Můžete okamžitě přenést do nemocnice a v některých případech zavolat sanitku. Odpočinejte, obnovte vlhkost a minerální látky a ošetřete nižší tělesnou teplotu. Jako je vědomí slábne, pokud nechcete mít vlhkost je nutná ústa infuze.

zda hospitalizován nebo v případě potřeby léčby

těžké v těžké, bude určen zdravotníky a dopravní určení zdravotnického personálu. Dojde-li k poruše vědomí, kolik to nereaguje s nezbavila se říká, že těžká, ale i kdyby vědomí existuje, jestliže abnormalita se vyskytuje v orgánech a krvi inspekce bude diagnostikována závažná. Léčba hospitalizací je nutná ve stavu mozkové mrtvice. Kromě ochlazování povrchu těla také řídíme teplotu těla a kontrolujeme dýchání a krevní oběh.

není pevně malá

povědomí a chůze by měla být převezena do nemocnice, a poté převezena do nemocnice v případě mírnější, jako je zvracení. Dokonce i mírné, to nezlepší v klidových a první pomoci, nebo pokud se zhorší, doporučujeme, abyste vyhledali lékařské instituce. V tomto případě, je-li stav zhoršil v takové situaci, a jak vyjádřit a zda stav je špatný pro zdravotnický personál, velmi užitečné při diagnostice závažnosti. Existují situace, kdy pacient sám nemůže mluvit, takže by bylo hezké sdělit lidem kolem vás podrobně.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena