České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Má okurka žádnou výživu? Jaký je účinek nebo účinnost? Je pravda, že zničit živiny?

 

Má okurka žádnou výživu? Jaký je účinek nebo účinnost? Je pravda, že zničit živiny?

Jakmile se zahřeje, ráda bych v mém plantáži vysadila semenáčky letní zeleniny. Každý rok pěstujeme různé druhy letní zeleniny, jako je goya a rajčata. Mezi nimi se okurka stane skvělou sklizní každý rok.
a časný růst na které může být hodně


, nebo byl překvapen, že byl obrovský ráno viděl okurka večer, obrovská okurka ani nebyl vědom existence ukryté v listech Překvapilo mě, když jsem si toho všiml, a letní domácí zahrada byla plná překvapení.


hodně, ale je mi dobrého stane okurky, je to částka Tteyuu nemusí být šťastná ... tak dlouho, dokud není Kappa.

jíte

Každý den hodně, ale slyšet je dodáván s „řekl bych, že jsou mimo výživy What okurky?“ hlas. Přesto je stále příběh, že se zdá, že zničí výživu jiných potravin. Jaká je pravda? Takže tentokrát,


Máte nějakou výživu pro okurky? Je dobré pro vaše zdraví? Je nutriční hodnota nízká? ● Jaká je účinnost okurek? Řekni mi, jak jíst efektivně? ● Je pravda, že jiné zeleniny živiny a ovoce vitamín C rozpadnout? ● Souhrn jsem se snažil shrnout tyto.


Protože jsem o nich studoval, řeknu ti to!
Není výživa okurky? Je dobré pro vaše zdraví? Je nutriční hodnota nízká?
je

okurka Říká se, že neexistuje žádná výživa, ale stejně tak i do Guinnessovy knihy rekordů byla zapsána jako „světové výživy neexistuje žádná zelenina.“ Nějak se mi cítí být strašně řečeno. Je to chutné ...
A co o výživě?
na


okurky hlavní složku, ale byly zahrnuty, jako je například vitamin C · draslík, dietní vlákniny, karoten, vitamin A · vitaminu K · kyselina listová, vitaminy a minerální látky B, Částka je velmi malá. A 90% hlavní složky je vlhkost.


Přestože můžeme jíst méně, máme výživu. Kromě toho, jestliže jíte, zdá se, že má dobrý účinek na vaše tělo.

Jaká je účinnost okurek? Řekni mi, jak jíst efektivně?

Pokud jíte okurku, můžete očekávat následující účinky.otok vyřešen

K dispozici diuretikum, komponenty, jako funkce vypouštění odpadu těla „draslík“, „isoquercitrin“ je zahrnut Můžete očekávat, že eliminujete otok a detoxikační efekt.Nižší teplo

Okurka se říká, že je účinná při ochlazování těla. Odstraňuje horké záblesky těla, takže je perfektní letní zelenina. Je efektivní ochlazení těla okurek, když je špatné léto.


Také se říká, že jíst okurky ochladí teplo, když to vyjde. Nicméně, měli byste být opatrní, abyste příliš jíst, pokud jste studený nebo máte špatné gastrointestinální příznaky.
na

prevence rakoviny

část okurky z kalichu je, že je hořká složka, která cucurbitacins. Tento cucurbitacin má protirakovinový účinek, je řečeno, že zabrání rakovině, upoutá pozornost.vypadávání vlasů prevence

minerál zvaný oxid křemičitý obsažený v okurek má ten účinek, pro posílení nehtů a vlasů. Kromě toho, protože udržení zdraví vlasů, aby se zabránilo prohýbání vlasové pokožky, lze očekávat dopad opatření a podporu růstu vlasů pro snížení vypadávání vlasů. Je to krása nejen pro muže, ale i pro ženy.
jeokurka, že tam je tolik rozmanitost účinnosti, ale doporučuje Nanoha efektivněji jíst „otrub okurky“.


Botuma obsahuje bohatý vitamin B1. Je to desetkrát více vitamínu B1 než okurka, jako kdyby byla vyrobena z rýžových otrub. Také se zdá, že vitamín C bude 1,5krát a draslík se ztrojnásobí. Skutečný

prolomit vitamín C živin a ovoce jiné zeleniny?

enzym, který je součástí okurky „kyseliny askorbové oxidázy (askorbyl rubín kinázy)“ je, bylo řečeno, že má vlastnost, která by oxidovat část vitamínu C.


Nicméně v posledních letech, spíše než zničit vitamin C, pouze ke změně vitamin C oxidované formy z redukované formy vitamínu C, snižuje příjem vitamínu C Zdá se, že bylo prokázáno, že to není smysluplné.


Je bezpečné jíst okurky a potraviny obsahující vitamín C dohromady.
Kromě toho se zjistilo, že jsou zahrnuty je tuk-degradující enzym "fosfolipázy". Vzhledem k tomu, enzym, který má funkci, která pomáhá rozklad tuku, je skutečnost, že je to nejlepší ve stravě bylo přezkoumáno.


Za prvé, v mnoha vlhkosti kalorií také jedním z 14 kcal pouze vně, v případě, že bude dále tuk také rozklad, je to jídlo chcete jíst všemi prostředky v průběhu diety.
Přehled vypsaných

okurky, nebo tam je důsledkem snížení teplo, vlhkost i mnohé letní zjistil, že je to nejlepší zeleninu Bylo to. Navíc jsem si uvědomil, že je to odpad, aby nejezl, protože existují různé indikace a méně výživy. Vzhledem k tomu,


To není ani prolomit vitamín C, to bylo také s úlevou vědět, že plné jíst v pořádku.
[Články] Je úžasné, výživa a účinnost ředkvičky!
případ vytápění a živin do kůže a zanechává syrové


v tomto roce, nebo jíst hodně okurek pěstovaných v květináčích jako svačinu, jak to je, nebo jedl jako přílohu vařit, stejně full Myslím, že to budu jíst.


A máme i stálé otrub nakládaných, myslím, že chci, aby účinněji jíst okurky.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena