České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dětské cvičení taky! Čtyři tipy, které vám pomohou vyčistit a zlepšit dovednost

 

Děti, které si užívají, myslí a učí se hrát. Taková je rozdělena také stárnou komerčně dostupné hračky, věci, které se opírají o zájmy dítěte, a to i při pohledu z rodičů na to, co se mi zdá na podporu rozvoje, je Yoridori zelená! Jak můžete vidět, jedná se o hračku, která se zvýší, když vyrašíte a získáte od přátel. Ačkoli

o nás hrát zábava šťastný, řekl: „Pojďme! End přijít“, či nikoliv, abych odložil hračky dáte hodně co říci „Ne!“, Trpí hlavy nemůže uklidit Mám tátu!

Tentokrát vás naučíme znalosti a triky, aby se vaše dítě snadno rozčililo.

[1] dát pryč
objasnit umístění

odložil umístění

Dům hraček, které mají být pevné, si na místě rozhodl dát pryč? Blok je umístěn na levém dolním rohu police. Lidé jsou vpravo dole. Existuje místo pro vyčištění kreslicího setu a hellip, vlevo od police?

Když čistíme oblečení, toto místo je jasně rozhodnuto. To je velmi důležité. Když jsou všechny zabalené dohromady, může se zdát, že je snadné je vyčistit, protože tam je jen místo, kde je můžete odložit.

Pokud se však nějaké hračky budou spolu, dokonce uhasit žoldák hraček, musí vydat také různé hračky, při vydávání. V tom okamžiku budou mít děti v té době v té době "hračky, které se nehrají".

Podívejme se, co dítě cítí. To je řečeno dospělému "Učiňme to jasné", musíte vyčistit vaše oblečení! Myslím, že je to hračka, kterou jsem hrála, že?

Za účelem produkce „hračky, které jsem hrál,“ Nemyslím si mě nenapadlo, že bych skončit přijít na „Hrát nejsou hračky“, které musely být vydány absolutně. Myslím si, že je lepší uspořádat a vyčistit hračky odděleně, aby se nestaly tak společnou situací.

Ilustrace a fotografie jsou označeny! Jakmile budete mít jasnou

Odložte umístění, je důležité také snadné pochopit tyto myšlenky pro děti místo je malý. Za prvé, nechte dospělé přemýšlet o tom, jak je pro dítě snadné vyčistit.

Postavím kreslicí soupravu na poličku, často používané bloky vpřed atd., Podle situace dítěte. Dokonce i když není žádná značka, pokud určitý věk (nebo budou moc času více než 4 let), přijedete na místo, aby viděl.

Jakmile dospělý rozhodne o tomto místě, pořídím si s každou hračkou a kreslím ručně psané ilustrace mé matky. Pokud ji vložíte tak, aby bylo snadné vidět na pevném místě vyčištění, bude také dítě snadno pochopitelné vizuálně.

Poté ak vyvolání „'d uklidit na fotografii (obrázek)“ v době uklidit, děti se nám postupně pochopit.

[2]
pochopit částku, která má být objasněno


dospělého upravit výši malá pomoc

Konečné vyčištění terče. A jako ideál pro dospělé, bude to "hračka, kterou uděláte všechno, co dělají děti". Samozřejmě, že to přežije a já k tomu, ale nehrála jsem chtěl hrát děti, protože se nemá hrát s chcete vyčistit, nejdou dost dobře.

Tak důležitá věc je "uchopit částku, kterou děti mohou vyčistit samy".

Důležitou věcí je, že děti mohou spontánně vyčistit, když říkají: "Pojďme se vyčistit". Pokud tuto částku uchopíte, můžete ji využít při hraní a vybírání.

Podívejme se, jak často hračka někdy vychází, když dítě začne hrát s hračkou. V té době, ne-li vyšší než „množství, které dítě může dát pryč,“ to jen potvrzuje, vyčistit tak, že pokaždé, když máma a Pop je příslušná částka.

Vždy udržujte stav hraček kolem dětí, kde mohou být děti odstraněny.

Příklad betonu

Dítě nehraje s hračkou po celou dobu. Když se snažíte vypustit novou hračku, řekněme: "Když vyložíte blok, vyčistíme stavební bloky, které hrají."

V té době, protože by se kolem dítěte měla nacházet stavební blok, kde by děti mohly být odstraněny, můžete se snadno vyčistit.

"Udělali jste dobře s vyčištěním, tak nezapomeňte blokovat a hrát" pevně. A opět někdy při kontrole množství hraček kolem dětí, pokud je mnoho, opakuji trochu čištění.

Totéž platí v době posledního vyčištění. Voláte-out „I zkusit vyčistit, protože jedí Yugohan od nynějška“ dosáhla bodu, kdy existuje množství hraček, které mají být odložit děti kolem dětí.

Děti se mohou snadno vyčistit a mohou být chválou papa mama a přesunout se na další akci. Může být dobré zvýšit částku, když je v tomto okamžiku dobrý stav dítěte.

Poté postupně zvyšovat množství postupně vyčistit, a nakonec je dobré a bude moci být označován jako „všechny z hraček dát pryč na vlastní pěst.“

【3】 Papa mama také dostane dohromady a baví se

Dětské napětí UP zpívat písně!

Když chcete děti dělat něco, je důležité přemýšlet o tom, "Jak se mohou děti těšit?" Jako krystal takového nápadu mám pocit, že se rozvinula opatření, jako jsou ručníky, zpěv a obrazové knihy.

Vzhledem k tomu, šmelení a zpěv, a to nejen na „vyčistit“ obrázkovou knížku, „jídlo“, „vylučování“, „pastu“, existují různé věci, jako „ročním období a počasí.“

V době uklízení je jednoduchá píseň, která říká: "Vyčistěte - vyčistěte - nechte mě konečně vyčistit.
a zvyk uklidit zpívat

, zatímco postupně dospělé a je „I uklidit“, nebo začal zpívat jen poslouchat slova a „uklidit pryč. uklidit pryč.“ zpěv a děti Vyčistí to.

Děti & rdquo; konkurovat & rdquo; & quot; spolupracovat & quot; love it

děti, ale tam je také individuální rozdíly, rádi ji spolupracovat a společně konkurovat. Tak jsem dal pryč cítíte, je Nebuďte tolik, říkat, že „Je to soutěž s mámou a Pop!“, Je který je rychlejší (více) zábavnější soutěžit můžete.

Navíc je dobré upřímně řekat společně říkat: "Uděláme to s maminkou Papa." Samozřejmě, že je pro dospělé rychlejší, aby se uklidili samy, ale je to směšné, ale to je pro jejich děti. Pojďme se bavit a uklízet společně.

[4] k další vyhlídce, aby Stálý snadný


přesvědčit říci předem na následující tomu, že

děti chování akce Existují důvody, proč jsou děti. Takže při pozvání na něco toalety nebo rýže, děti půjdou na záchod místo pohodlí dospělých, důvod k jídlu rýže je potřeba.

obtížně důvod pro své děti tady, „jíst rýži pěstovat tím, že nutriční“ mysli dospělého to nebude. "Není hygienicky dobrý, ledaže vylučování je závislé na sobě." To je.

Důvodem vyčištění je také v tomto smyslu dost těžké. Čím více hraček je na podlaze, tím je snazší vzít a hrát. (Samozřejmě, že existuje nebezpečí sesazení a pádu, ale dítě nevím.)

Pak uvažme důvody k vyčištění! Takže se o něco pokusíme vyhlásit na další akci, když uvažujete o vyčištění.
„protože brzy Yugohan, trochu bych skončit přijít Jakmile budete mít“

vynásobí hlasem, a uvidíte následující chování bez zátěže pro děti, protože neexistuje ani uklidit brzy.

Reakce dětí je naprosto odlišná, pokud to neříkáte. Po několika krát říká: "Je čas vyčistit, jdu jíst večeři a vyčistit!"

měl by předtím byly předloženy v té době, to nemůže také být nuceni uklidit a staly se k částce dát pryč děti, můžete přejít na zdůraznit ještě méně další akce.

Závěr
Tentokrát jsem se snažil psát o čištění, které neskončí v mých potížích doma.

Ačkoliv je to mateřská škola, nedělám to doma! Možná, že Papa mama si ještě nevšimla těchto čtyř bodů.
být vědomi toho

Jsme rádi, aby zavedly tipy, i když musí mít možnost být v bezvědomí pro děti pro mámu a Pop, to by mohlo uklidit je v dobrém armádě a než je tomu nyní.

(Writer /RyU)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena