České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chci být krásná navždy ...! Stárnutí potenciální kontrola

 

a anti-aging naučit lékaře
První všech tří pilířů, které mohou být v pořadí od sebe zkontrolovat
of

Anti-Aging je "dieta, cvičení, život stojí za to žít".

Odesláním život vědom tří pilířů, na denní bázi, rychlost stárnutí a jemný, jdete překrývající staré zdraví krásně „anti-aging“ může být realizován.

Zkontrolujte svůj každodenní život právě teď a uvidíte, jaký bude váš budoucí "potenciál stárnutí".

Jaký je fenomén stárnutí?

stárnutí fenoménem, ​​skvrny a vrásky, poprsí a hip z malátný, přibývání na váze, snížení, například zraku a sluchu, poruchy paměti, jako je například ztráta libida, existují různé věci. Když

stárnutí začíná, mnoho lidí, kteří žijí povědomí o stárnutí sám, jako je léčen vymazat skvrny a vrásky, je snadné „se snaží problém vyřešit.“

Naše tělo je vyrobeno z buněk. Pokud jsou buňky celého těla zdravé a fungují stejným způsobem jako mladé, fenomén stárnutí nedochází. Fenomén stárnutí je základní příčinou dysfunkce buněk.

Důležité věci v anti-stárnutí

Nejdůležitější věcí jsou stravovací návyky. Prostě nestačí, "jaká jídlo je dobré". Je třeba věnovat pozornost načasování jídla a způsobu konzumace.

Kolik dobré jídlo na těle stejně, není-li vhodné k jídlu, kdy a jak k jídlu (jako je metoda vaření) není správně absorbován, dáte se může dokonce stát tělo škody.

Orgány nefungují stejným způsobem po dobu 24 hodin, ale každý má rytmus. Proto je v souladu s tímto rytmem nutné přijmout vhodné potraviny na vhodném čase.

Jak to bylo? Bez ohledu na to, kolik chcete být mladí, je to srdce ženy. Udržujte mládí navždy tím, že posíláme dietu, která je vědomá anti-stárnutí. Další články o anti-stárnutí jsou zveřejněny na univerzitě zdravotní péče. V každém případě se prosím podívejte.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena