České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dezerce /Petit menopauza! ! Zdravý recept

 

Fluffy! Tofu Kinako Donut recept

Každý miluje koblihy! Ti, kteří jsou ve stravě, však nemohou vydržet. Dokonce i taková osoba je v pořádku. Tentokrát představím jednoduchý koblih s použitím tofu s videem CCHAN Cooking!

(1) sáček do horké koláč mix se zipem (100g) rarr; mouky (30g) rarr; pevně míchat hedvábné tofu (200 g). (Tofu je pevná a vmícháme do poloviny)
ostříhat trochu nůžky konec sáčku Jakmile se stanete

(2) celkově jednotná barva, kulatý kruh v horní části varné desky se nařeže na čtverce Stlačte těsto při kreslení.

(3) Smažte 3 minuty na přední a zadní straně olejem. (On pohledu na pozoru o používání varné desky, prosím, vaření.)

(4) Poté, co sloužit, je doplněn posypané moučkovým cukrem!

Jak to je? Je to velmi jednoduché, zkuste to prosím. Kromě toho existují recepty používající tofu, takže ji představím zde!

Udržujte zdraví s výživou tofu!

tofu pot nádobí a vařené jídlo, ale to je často vnímána jako výběr pokrmů, jako jsou saláty. Kromě toho budete mít také dobrý zdravotní tofu, ale kalorie je také ideální pro dietu s nízkým víte. Tentokrát znovu představíme správné znalosti o takovýchto tofu.

Vzhledem k tomu, výzkumu tofu předem, jako je výživa, zjištěno, že se jedná o potravinu pro udržení zdraví nejen živiny potřebné k udržení života a rostoucí povědomí o funkčních potravinách zdraví.

Kosmetika a to nejen tím, že všemi prostředky těm, kteří v oblasti zdravotnictví je zájem, to je to, co chcete začlenit do každodenního jídelníčku. Zjistěte více o tom, jaký druh účinku je specifický!

efekt
žen ve šťastných isoflavony

K dispozici jsou mnohé isoflavony v tofu je, ale je to víte? Víte, jaký vliv má isoflavon? Jako složka, která aktivuje sekreci

ženský hormon, říká se, že vysoký účinek sójových isoflavonů je nejlepší. Sójový isoflavon je jako sójová verze polyfenolu obsaženého ve víně.

struktura sójových polyfenolů je podobný ženský hormon, požitím, říká se, že bylo možné kompenzovat sekreci ženský hormon, který má mírně snížit. Podívejme se na specifické efekty a potraviny, které jsou bohaté na to.

Krásně třpytivé s Tofu

Jak to bylo? Dovedně začlenění tofu v době jídla, tělo i mysl vám pomůže být krásné a čistě bílý lesk!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena