České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Také poškození pokožky hlavy a vlasů ...! Věci, které neočekávaně nevím "Opalování"

 


Opatření proti spálení, pat?

Je dobře známo, že spáleniny jsou příčinou fenoménů stárnutí pokožky, jako jsou skvrny a pihy. Pokud vědomé ženy v kráse, jako jsou opatření, aby se zabránilo expozici co nejvíce ultrafialového záření na denní bázi, lidé, kteří vymysleli více či méně bude také větší.
nebo malované

ochranu proti slunečnímu záření, nebo použít bělení kosmetiku nebo slunečníky, ale myslím, že mám na ochranu proti UV záření na kůži, UV ochrana na vlasy a pokožku hlavy může být důkladná Je to tak? Budu mluvit o péči o vlasy a vlasovou pokožku. Vzhledem k tomu,

vlasy nemůže být self-healing, vlasové buňky, které zemřely
používáním opalovacích krémů

je to proto, že neexistuje možnost, aby self-opravy, je třeba zaměřit se na péči, aby se zabránilo ultrafialových paprsků Tam je. Aby se zabránilo spálení sluncem, ale je nejlepší malovat krém, protože tam je případ, kdy je-li k bělení pleti, jako je methoxyskupina oktyl kyseliny skořicové, pouze ty, pro vlasy, které se nestává bílou absorbéry ultrafialového záření se používá Bylo by to pěkné.
hlediska jsou připojeny k

rovnoměrně pevně skalp, je také dobrá volba používat opalovací krém nebo typ krém na kůži. Upevněte prosím pevně část, která se snadno spálí, jako je část a horní část hlavy.
v případě použití

krémy a pleťové vody, natáhl opalovací krém jednou v dlani, je třeba třít pojďme omezeny na středu horní části hlavy. Kromě toho, ochranu proti slunečnímu záření rovněž je natřena hodně najednou, protože nebo průtokové potu, je třeba re-povlak každé 2 až 3 hodiny.

Po spálení, chcete dát největší pozor
trochu jemný stimulační péči

​​se pak šel na pláž. Vzhledem k tomu, mořská voda obsahuje sůl a nečistoty, vlhkost je ztracena osmotickým tlakem, bude vnitřek vlasů nadále rychle suché. Při vystavení ultrafialovým paprskům ve vlhké mořské vodě je zničena bílkovina vlasů, která je ještě zranitelnější.

Zkuste utéct ručníkem a opláchněte vodou a co nejdříve vysušte. Pojďme ošetřit vlasy po spálení pokožky šamponem a ošetřením pro ošetření poškození s ochranou proti kutikulám.

Před čištěním nebo foukáním nezapomeňte chránit při neošetřených ošetřeních. Navíc, po spálení slunce se poškození zvyšuje s třením, takže silné kartáčování není dobré.

Opalování je také zevnitř těla

Tam jsou doporučené potraviny pro opatření spálení. Vitamín C je hodně a je to rajčata, která je účinná i při bělení. Rajčata jsou bohatá na A, E a vitamín C. Pokud užíváte 2 středně velké položky, doplní se více než polovina denního příjmu vitamínu ACE.

vitamin C, je práce na podporu nebo potlačit tvorbu melaninu pigmentu, který způsobuje skvrny a pihy, tvorbu kolagenu a elastinu, že je kůže svazku originálu. Kromě kosmetiky může být účinně indukována k pokožce tím, že ji pohltí z těla.

Je však důležité mít každý den více než určitou částku, protože se v těle nemůže hromadit. Kromě toho lykopen obsažený v rajčatech je významným antioxidantem, který potlačuje stárnutí pokožky. Vzhledem k tomu, že lze dosáhnout nízkokalorického a vysokého účinku, prosím, berte to pozitivně.

Co se týče opatření proti opálení uvnitř i vně těla?

Jak to bylo? Dokonce i ti, kteří mají pouze ochranu kůže až doposud, od té chvíle také věnujeme péči o vlasy a pokožku hlavy. Také pečlivě zevnitř těla se snažíme být krásnou ženou v každém rohu!

Navíc "Skincare University" má mnoho užitečných informací o zdraví, kráse a životním stylu žen. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena