České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nadávat, jak dobře dětské školky učitele k návrhům! Zlobit rozdílu a nadávat?

 
Je také jedním z velkých starostí

maminky, akt „hubovat“ absolutně nezbytné v životě day-to-day. Ale to, co si myslím, že děti mají pozornost, katapult nebo se stali emocionální, zkušenosti a odraz od později Myslím, že vás také všem, jsem si jistý.

Tentokrát špičky, aby se stal „nadávat dobrou mámu,“ takovou nadává způsobem, bude pokračovat v zavádění a zároveň se dotkla také rozdíl mezi „hubovat“ něco jako „naštvaný“, že.

"hubovat" a rozdíl
of "zlobit"

Ty jsou hubování dítě? Nebo rozzlobený děti? Myslím, že je slovo

a slovo „nadávat“, když pozornost dětí „zlobí“. Výraz, který nějakým způsobem podobné, dospělí, ale my nějak rozlišit rozdíly v odstínu, ve skutečnosti je, že dítě bude myslet to nuance má správné používání.

Například, když je pozornost učitele ve školách a mateřských školách „Dnes byl nadával učitelem …“ a na zprávu, je-li pozornost k mámě a Pop „Tati (Mami ) až po vztek … ty, nebo bylo řečeno ". Co tento rozdíl přichází odkud?
Podíváte-li se pro dva slova v

slovník, to znamená „provést pozornost není dobré chování“ vyjde za stejné zastoupení. Bude se proč cítit rozdíl nuance do slov se stejným významem? Odpovědí je, že jsem v jiném jednom z významů pouze „zlobí“.
rozdíl

Další význam, který byl zařazen do emocionální, zda
vztek

Došlo k „stát, který břišní k frustraci a cítit nepříjemně stojí.“ Jinými slovy, zlobit se nebudu obsahovat odstín, který se stal emocionální. Možná, že děti by mohlo být Mom and Pop se v mládí si nepomyslel, že vztek stal emocionální?

Z této skutečnosti dobře, „hubovat“ budu vědět, že je důležité, aby nestal emocionální. Školky je také dobré „hněv, jak není dobré, aby se stal emocionální, dobrý nadávat způsob, jak je poznat tím, že potlačuje emoce,“ učil Nante jsi lekci.

Ale důležité dítě nebo má nebezpečný čin, ale je katapultovat mají tendenci stát se emocionální Jednou nebo říci nežádoucích slov. Takže odtud popíšeme tři tipy pro nadávání na dobrý tím, že drží zpátky od zlobit emocionální.

zastavení v konkrétním slově!

by měl

Děti k zastavení nežádoucího chování dětí něco udělat, „nežádoucí chování je dítě“, když nadávat a rarr; zastavit „Dětský slova a skutky „a rarr,“ bude to tak na nadávat dítě ". To hlavním tématem je, jak nadávat, ale lidé, kteří nadávat dobro je často dobré se na to zastavit nežádoucí chování dětí.

Děti jsou tak nebezpečný. Děti je, že ošklivé přátelé. Děti řekl hrubý slovo ke svým sousedům. Nyní Chcete dělat, když si vyberete slovo, kdy přestat?

Mnoho lidí si představit, „přestat, prosím!“, co není tam je zážitek, který byl ještě v jeho slovu tak daleko? Ale, „Prosím, přestaň!“ Pro děti je to velmi efektivní zastavení strana.

Je-li v krátké slovo, kdy přestat chování dítěte říci, zda specificky

Vždyť ani nevím, já měl Yamere „co“. „Kázeň dětí, které mohou být použity ve společné scéně, nadávat cestu“ jako samostatný článek, ale jsem se dotkl jakýkoliv, měrný odpor bude velmi důležité, když nadávat dítě. Jedná se o malé děti, bude to ještě mít zvláštní význam v tom, že abstraktní pojem není vyvinuté.

„Pojďte dolů!“ Když jsem hravě na vysokých místech, „Vzdát se hodit!“ Pokud jste netrefil míč svému známému, říkat „tato slova, když říká, že hrubý ke svým sousedům nJA, Ne!“, atd., vy konkrétně říci, co dítě, že může být zastaven.

Pokud žádné konkrétní slova, která jsem plavat v Tossa slovo s „Jdi zastavit stovku!“, možná budete chtít přidat specifické chování.

hluboký nádech dvakrát před vydáním slovo!

Pokud se zhluboka nadechnout ke zklidnění

je možné zastavit nežádoucí chování dětí před nadává, bude nadávat stát co nejvíce jen dva lidé, když hubovat Pojďme vytvořit prostředí, jak je to možné.

Důležité v tomto okamžiku je, že jste si vědomi toho stavu, který jste v citový, uklidnit se, že je Okoro. Není pochyb o tom jste slyšeli slova psychologie zvané „Anger Management“? Když to bude doslova „řídit vzteklý stát“.

v řízení Anger, náhlé emoce, jako je hněv mít představu o tom, který začíná usadit a po 6 sekundách. Takže, takže si vybrat slova, která nadávat zhluboka nadechl z děje pomalu asi dva krát. Chcete-li, aby se zhluboka nadechnout sám má relaxační účinek, bude moci více usadit, protože šest sekund, což je vrchol hněvu v hlubokých dechů 2krát vypršel.

nadávat, zatímco objímat pocity dítěte!

k zastavení nežádoucího chování

Děti se stejnými očima jako dítě, byl také schopen potlačit své pocity. To je důvod, proč stále více a více bude „vynadá“, ale jeden bod v tomto okamžiku. Je důležité, aby co nejvíce utkání výška dítěte a oči, když nadávat. Vzhledem k tomu,

děti je malý, ale to se stane oči seshora a příroda když Shikaro jak to je. Lidské bytosti jsou instinktivně snadněji obejmout strach větší než vy.

, protože když nadávat dítě, chci poslouchat vlastními slovy dětem scény. V takových situacích, pokud chcete mluvit takovým způsobem, že výška stejné oči jako děti Dari squattingu, děti budou moci snadno spolknout poslušně slova.

, že chci říct, ať se, aby vynechal v dospělém stupnice ve slově „specificky“. Tak, že řeknu, „jaký druh akce je žádoucí“ v tehdejším.

Máte-li být hravě v takovém místě na kopci, „když jsem hravě vyšplhal Anně vysoké postavení, může se snížil o klouzání nohy? A pak nepříjemné sto zranění jedná se o takové myšlenky, "d zastavit nebo hravě s jiným vysokým místě, protože to je také velmi obává mami„říká Konkrétně od roku.

děti „mon to bylo proto, že sto …“ dítě ve vás jsou

promluvte nejsou blokovány při pokusu o zprostředkovat pocity a pocity myslím, že je možné, aby se pokusili zprostředkovat, ale mají tendenci říkat „No No myslím!“, když jste naštvaný. Proč byla nebezpečná věc je, že je také důležité, na „dobré nadávat“ budu rozumět pocity dítěte.

Důvodem je skutečnost, že jen možná, „a protože to bylo zábavné hellip;“, „protože mám přátele …“ U dospělého zdravého rozumu, protože bude nesmí být důvodem. Možná, že by to důvod, proč existuje mnoho. Také by slyšet omluvu pro dospělé, myslím, že ať už se může dostat, aby se v rohu hlavou, že je tam být důvod pro děti.
zatímco objímat a

dětským pocitům „to bylo to pravé Fun“, ale stále je to riziko, pojďme říct, není žádoucí, aby se nachází ve městě.

Přehled vypsaných

, kteří mohou nadávat dobro je osoba, která může říct konkrétně ovládat své emoce, zatímco objímat pocity dítěte.

Jen proto, že mé drahé děti, můžete se rozhodnout, že emoce budou v předstihu. Ale je tu mnohem smířit, pojďme se zhluboka nadechnout. Nestaral-in, když jsem byl naštvaný emocionální, to by mohlo být schopen zaznamenat důvod a emoce z Nari dětí.

, včetně takových věcí, klidně je, když můžete říct dětem, měli byste mít na „nadávat dobrá máma.“

(Writer /RyU)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena