České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

PMS je bolestivá osoba! PMS · Nápravné opatření pro dosažení dobré práce

 

Když jste každý měsíc před menstruací, je mnoho lidí, kteří trpí příznaky PMS (premenstruační syndrom), jako jsou bolesti hlavy a propadnutí. Jak můžeme překonat práci v době bolestivého PMS? Ukážeme vám, jak s tím vypořádat.

Koordinovat práci podle období PMS

Za prvé, základní nápravou je zjistit období PMS. Rád bych se vyhnul tomu, že v době, kdy je PMS pravděpodobné, vyjde.

Je snadnější upravit práci tím, že uchopíte vlastní vzory v předstihu, například když se příznaky PMS pravděpodobně vyskytují každý měsíc, zvláště když se příznaky stanou strašnými. K dispozici je také PMS deník, který vám pomůže pochopit tyto vzory, takže můžete také chtít využít.

Citace: Health Care univerzita
a

„PMS Diary“ je označená změna menstruačního cyklu vašeho bazální tělesné teploty, psaný a příznaky se objevují v těle a mysli s tím Note To je. Využijte to dobře a použijte jej, abyste poznali svůj vzorec.

Nehromažďujte příliš mnoho stresu v pracovním nebo soukromém životě

Pro dnešní lidi je nevyhnutelné hromadit stres v každodenním životě. Nicméně, nadměrné stres způsobuje také PMS, takže je důležité, aby se nedostal přílišný stres z každodenního života.

Změny v pracovním prostředí, jako je změna zaměstnání nebo kariéry, a soukromé změny, jako je manželství a rozvod, mají také špatný vliv na PMS. Lidské vztahy v novém prostředí jsou vždy pod tlakem, takže příznaky jsou těžké.

Citace: Zdravotní univerzita

Pokud se akumulujete spoustu stresu v práci a dochází ke zhoršení příznaků PMS, bude těžké pro vás pracovat s rostoucím množstvím práce. Je nesmírně důležité, aby práce ani osobní život neudělali co nejlépe. Také, pokud existují zásadní změny, jako je hledání zaměstnání a změna kariéry, je třeba věnovat pozornost fyzickému stavu.

Péče o PMS, která mi vyhovuje v nemocnici

Pokud jsou příznaky PMS vážné, nespoléhejte pouze na péči o sebe, ale měli byste navštívit nemocnici. Existují různé způsoby léčby podle vašich příznaků a přání.

Obecné PMS · PMDD léčba je léky, jako jsou pilulky s nízkou dávkou a psychoaktivní léky. Medicína vedlejší účinky úzkosti jeden nebo, chcete-li základní léčbu, mírnou podle tradiční čínské medicíny léčby, a je zde také klinika provádět nutriční terapie pomocí doplňků.

Citace: Zdravotnictví Univerzita

Když je PMS těžké, nemožné dělat s prací je zakázáno!

Existují jednotlivé rozdíly v příznacích PMS, takže někteří lidé mohou vydržet i během práce. Nicméně, nemožné, může to vést ke zhoršení PMS. Upravte svoji práci co nejvíce, prosím, pokladte své tělo, když PMS vyjde.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena