České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Baby, vyrosteš zdravě?

 Echo vyšetření mezi těhotenskými vyšetřeními, těmi, kteří se těší na vizuální pochopení růstu dítěte Není tam hodně? Při echo vyšetření se používají různé typy nástrojů v závislosti na těhotenském cyklu a růstovém stavu dítěte.
pomocí
nástroj, echo test, který je také označován jako Wake
viditelné v těle

ultrazvukové kontrolní odráží jako obraz používají jednoúčelový nástroj pro generování ultrazvukových vln, postava dítěte A uvnitř dělohy.

neslyšitelné do ucha ultrazvuku člověka, měřit rychlost a úhel odrazu se vrátit poté, co se odráží ve vnitřní dítě a dělohy přenášené přes plodové vody.

Citace: Health Care univerzity

matka usnadnit popisující stav dítěte, protože také pravděpodobně zkoumat postoj a polohu a velikost dítěte, je v nemocnici je také často provádí pokaždé. Můžete pochopit polohu placenty a množství plodové vody a ve vzácných případech můžete porozumět onemocnění dítěte.

Citace: Health Care univerzity

echo Test závislosti na nemocnici, na začátku těhotenství se zdají být často provedeno pokaždé. Potom je normální to udělat jednou uprostřed těhotenství a ještě jednou v posledním období.

echo různé

echo Test nahradit kontrolní přístroje v závislosti na velikosti období těhotenství a dítě na vyšetření, by neměla být, jsou i tací, kteří by se domnívají, že při kontrole pokaždé jiný Kráva. Echo testu, mám různé způsoby podle místa zkoumání použít jak v Ninpukenshin v zásadě dva typy takových.

v ultrazvukové kontroly je, a jak najít a dát sondy, ve kterém má ultrazvuková vstupuje do pochvy, je způsob, jak najít proti žaludku, způsob vhodný pokrokem a účelem těhotenství je vybrána Bude to.

Citace: Zdraví University Péče

Kromě toho je možné měřit rychlost krevního toku dítě „color metoda Doppler“, informace o ozvěny prohlídky a zpracovány počítačem, trojrozměrné pozorování dítěte Existuje "3D metoda", kterou lze provést.

Citace: zdravotní péče pomocí místo na univerzitě

nástroj, můžete vidět, jak z těla v blízkosti větší dítě. Jak můžeme vidět i detaily těla dítěte, očekáváme, že porod bude růst.

Ninpukenshin obdrží Let

echo zkouška bez výjimky, neboť bude větší dítě může být vizuálně potvrzena není příliš šťastný. Myslím, že bychom prosakuje pocit stát se matkou kousek po kousku. Prosím, přijměte těhotenské lékařské vyšetření bez rozdílu a bezpečně přivítejte své porod.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena