České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Příznaky a léčba chronické angíny

 

Jaké nemocné věc je chronický zánět mandlí, a popisuje její rysy, příčiny a léčby.

je chronický zánět mandlí nazývá

akutní zánět mandlí ročně „chronické angíny“, když opakoval třikrát nebo čtyřikrát, tam jsou hlavně tři typy.

(1) chronický zánět mandlí jednoduchost

teplo není tak vysoká jako akutní angína, ale bolest v krku a suchý, následuje pocit cizího tělesa. Mandle zmenšit s věkem, v případě, že originál je stav, ve kterém se udržuje řádově tím, co bylo opakováno angínu, se bude vyvíjet další dospělé než děti.

(2) návykové angína (opakující se zánět mandlí) Opakujte

rok na více než pětinásobek příznaky, jako je bolest v krku a vysoké horečky u akutní zánět mandlí. Děti jsou citlivé, vrcholem bylo až před vstupem do základní školy.

(3) amygdala léze infekce (léze angína)

nebo příznaky amygdala sám je stěží objeví, ale bolest a pocit cizího tělesa v krku světla je do jisté míry, kůže, ledvin získáte příznaky v místě vzdáleném od mandlí, jako jsou spoje.

Současné snadné onemocnění, revmatoidní artritida, palmového 蹠 膿 胞 症 (malé puchýřky nebo vřídky na zadní straně dlaně a nohy často), hrudní kosti klíční kostí hyperplazie (neznámá příčina hrudní kosti, žebra, klíční kosti vyskytují abnormální osifikace) a IgA nefropatie. Příčinou

příčinou chronické angíny

chronické angíny, téměř stejný jako akutní angína, „Haemophilus influenzae“, „hemolytickou streptococcus“, „pneumokokových“, " jako je například Staphylococcus aureus“, je infekce bakteriemi a viry rezidenty v těle z obvyklé. Pokud

Čištění
chronické angíny

je relativně Karukere zánět v krku, to je platný, jako je například léčba ústní voda nebo pastilky. Pokud způsobit špatně zanícené, nebo přičemž orální přípravek antibiotik proti bakteriím, které způsobují, protizánětlivý prostředek proti zánětu a bolesti, mohou se tyto příznaky se sníží provedením symptomatickou léčbu, jako antipyretika v horku.

Pokud se však opakovala více než čtyřnásobek angínu za rok, v případě, že způsobí vážné záněty, jako peritonzilární kolitida a peritonzilární absces, možná budete chtít vzít v úvahu chirurgické odstranění mandlí. Odstranění mandlí se provádí ve stavu, ve kterém je otevřená ústa během celkové anestézie. Pooperační nemá tu jizvu znatelné pozůstatky. Vlastní operace je dokončena zhruba za hodinu a půl, můžete odpálit asi za týden.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena