České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jsou-li počet bílých krvinek, mají sklon k cukrovce? Izraelská studie

 
Kde je leukocyte větší pravděpodobnost vývoje diabetu? Izrael výzkum
1000 kusů incidence 7,6% vzestup
endokrinologie a metabolismu, interní kliniky, stárnutí cévní, stárnutí diabetes obezity pro každé zvýšení ještě v normálním rozmezí

věk a rodinná anamnéza (trpí onemocněním v rodině Kromě případu), že jsou lidé, jako je obezita a nedostatek pohybu, zdroj pro diabetes mellitus 2. typu (rizikové faktory) jsou různé. Mezi nimi může být přidán počet leukocytů. Izrael Sheba Medical Center of Gilada Větvička a jeho kolegové, výsledky šetření, které cílové muže s průměrným věkem 30,8 let, a je nezávislým rizikovým faktorem pro velkorysé bílých krvinek je diabetes 2. typu ještě v normálním rozmezí, americký lékařský časopis " Diabetes Care "únorové vydání (2013; 36: 276-282).

při nízké a stupněm obezity a rodinné anamnézy nebo bez snížení vztah rizika

nedávného výzkumu, bylo navrženo vztah mezi bílých krvinek a rizikem diabetu. Větvička a jeho kolegové, počet bílých krvinek v době, kdy hladiny glukózy v krvi je registrována normální sledovat 3000 až 10000 2000 zdravých mužů 20.000 4.897 lidí za krvi 1 mm3 (dále jen 30,8-letý průměrný věk), bílých krvinek a typu 2 Byl zkoumán vztah s počátkem diabetu. Je třeba poznamenat, že běžná hodnota bílých krvinek v Japonsku byl 3,200-8,500.

medián 7,5 roku výsledkem sledování, 447 lidí onemocní diabetem. Věk a BMI (body mass index), rodinná anamnéza diabetu, hybnost, krevní glukózy při hladovění, v důsledku vyloučení vlivu triglyceridů, zvýšená incidence diabetu v každé době počet bílých krvinek zvyšuje 1000 za krvi 1 mm3 je 7,6% Dělám to.

Z rozdělit do pěti skupin, v závislosti na počtu bílých krvinek, ve srovnání s nejmenší skupině (méně než 5.400 kusů), riziko diabetes byl 1,52 krát vyšší ve skupině více než 6900 kusů. Nejmenší skupina osob s rodinnou anamnézou nadváhy (kypré) a diabetu, v triglyceridů vysoké člověka, že diabetes riziko bylo nízké.
(Editorial)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena