České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Ušní onemocnění současného stavu

 

vysvětluje současný stav nemoci nemocné Encyclopedia [domácí medicíny]
ušní choroby současného stavu
ucha onemocnění současného stavu
ucha.
autor: symptomy Chiba a Kashiwa Rehabilitation Institute Science režiséra Toshiaki Yagi
komentář (Introduction), vztahující se k
ucho není nikdy mnoho, nemoc, která způsobuje příznaky je přítomen velký počet. Popíšu reprezentativní symptomy sluchu, "Vertigo" "Úbytek sluchu".
závratě
způsobit onemocnění „závrať“, zhruba rozdělit, dochází z ucha (vnitřní ucho) a „periferní (Masshosei) Vertigo“, z centrálního nervového systému, jako je například mozečku a mozkovém kmeni (mozkového kmene) Existuje "centrální závratě".
periferní vertigo typické onemocnění, Meniérovu nemoc, která je uvedena ve vnitřním uchu onemocnění, vestibulární neuritida (Zentei Shinkeien), benigní paroxysmální polohové (benigní útok Seitoi) vertigo (Sho) a vnější (externí) lymfatické fistula (vosk), ale benigní paroxysmální polohové vertigo je nejčastější onemocnění mezi 抹 梢 závrať. Kromě toho labyrintu fistule jako nemoc, která způsobuje závratě a ztrátu sluchu, byl v nedávné době zvláštní pozornost. Důvodem je to, že ačkoliv konečné diagnóze vyvstala potřeba kontrolovat odliv přímých perilymph zkušebním bubínku (soukromý pokoj) otevřené operace až do teď, identifikací perilymph specifickou bílkovinu v nedávné studie, diagnóza je možné Je to proto, že se to stalo. Onemocnění
centrálního nervového systému, se stala mnohem důsledku poruchy cirkulace mozku, jako je myokardu (vysokorychlostních) a krvácení spolu s nárůstem starší populace. V těchto chorob, abnormality na jasných obrazů (CT nebo MRI) je, zejména proto, že na počátku fáze ještě nemusí být vidět, a kontrola je důležité, aby objektivně vyhodnotit závratě a vyvážení dysfunkce.
ztrátou sluchu
na „nedoslýchavost“ znamená, že zvukovod a ušní bubínek a střední onemocnění ucha, jako je ušní maz embolie (Ji není vysoká rychlost) a zánět středního ucha (otitis media) (otitis media s výpotkem (výpotek politická zánět středního ucha) a chronické zánět středního ucha s (chronický zánět středního ucha), a podobně), vodivé ztráta sluchu, která se vyskytuje u onemocnění, jako je například (dynastie Denon), stavy, jako vnitřního ucha nebo sluchového nervu, například hlukem ztráta sluchu (ano hlas dynastie), presbycusis (vosk life Dynasty), je vrozenou ztrátou sluchu (vrozená politická dynastie) percepční ztráta sluchu způsobená jako je (čtení znaků dynastie).
vodivé ztráta sluchu je často, ale to může být zlepšena chirurgické léčby, jako je chirurgie, percepční ztráty sluchu, je často zlepšení ztráty sluchu nelze získat ani chirurgickými metodami. Jak lze očekávat zlepšení nedoslýchavosti chirurgicky senzoroneurální ztráty sluchu, jsou labyrintu fistula bylo popsáno dříve. Kromě toho, s ohledem na dříve to je přesně to léčba, která nebyla vrozená ztráta sluchu a získal pokročilé senzorineurální ztrátou sluchu, je to milník, který přišel na kochleární implantát chirurgie se provádí. Cestou se narodil ztracený sluch, nebo projednávající proto, že jsem byl schopen nově nabyté byly ztraceny z času na čas.
Na druhou stranu, v reakci na středně těžkou až těžkou ztrátou sluchu, jako je ztráta sluchu v důsledku stárnutí (presbyakuze), tam je sluchadlo. Zejména v senilní ztrátou sluchu, ztratil postupně pro komunikaci s okolními lidmi, to je vidět situace, kdy izolovaný od společnosti, jako výsledek je často. Není to jen jednotlivec, ale také problém a ztráta společnosti jako celku. Když je ztráta sluchu v všimli lidi kolem sebe, jak jen to je možné konzultovat s otolaryngologist v rané fázi, je nezbytné použití nejlepší sluchadlo ke svým lidem.
naslouchátkem, rozdíl se stává viditelným brzy mohou být násobeny as brýlemi (tak příběh lze chápat), zatímco očištění se tak lépe využívat a prd nějaké školení Uvědomte si to prosím. Děti a vnoučata, a dary narozeniny svých rodičů a prarodičů, musí pochopit, že to není určeno, jako je dostanete. Zatímco rozvinuté země, je na současnou situaci, že země si můžete koupit sluchadla i bez lékařského předpisu lékaře tam v Japonsku důležité být si vědom.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena