České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Suché oko na oko vysušuje, kontakty a osobní počítače přispívají

 
oči suché suché oko, contact a osobních počítačů je obtížné otevřít přispět
nepříjemné příznaky povrch je suchý, jako je pocit cizího tělesa

th Suché oko, které se objeví, je jednou z moderních onemocnění. Obtížné pochopit, zda suchého oka, i když tam jsou příznaky, že je lepší navštívit očního takže pokud problém nastane v práci a práci v domácnosti. Zeptal jsem se pana Masakazu Yamady, ředitele odboru vizuálního výzkumu, Centra klinického výzkumu v Národní nemocniční nemocnici v Tokiu.

i když máte pocit oslnění

Slzy vždy pokrývají povrch očí, aby nedošlo k vyschnutí. Současně, při dávkování výživy do očních tkání, dochází k vymývání cizorodých látek do oka.

Různé příznaky se objeví, když množství slz se sníží nebo se kvalita změní a práce na ochranu povrchu očí se nezdaří. Možnost suchého oka je silná, pokud máte pocit, že je těžké otevřít oči, pocit cizího těla, oslňující světlo, oko unavené - atd. Když se to stane vážným, může ovlivnit můj zrak s nesčetnými škrábanci na povrchu oka.

Podle japonské oftalmologické společnosti je počet domácích pacientek se suchým zrakem asi 8 milionů. Yamada ředitel řekl: „I když je množství slz sníží zhruba od 30 do 40 let věku, více žen, je pravděpodobné, že na suché oči než mužů pod vlivem hormonu“.

Snížené blikání

Snížení počtu bliknutí také způsobuje suché oko. „Suché oko, které se v posledních letech zvýšil, jako je šíření a IT onemocnění oka kontaktní čočky, je velký kontext moderního životního stylu,“ řekl Yamada. IT oční choroby jsou oční choroby způsobené dlouhodobým používáním osobních počítačů a podobně.

Počet bliknutí je obvykle to asi 20krát za minutu, ale při práci na osobním počítači sníží na 5 až 6 krát. Pokud se vám líbí oči je snížen na nastavení úhlu na obrazovce při použití osobního počítače, který slzy odpařování je potlačena sníží exponovaná plocha oka. Jedná se o jednu z metod prevence zvlhčení místnosti.

Oční kapky jsou základní léčbou. Umělé slzy, hyaluronové kyseliny, jako je například diquafosol, v poslední době začaly být formulovány v souladu se stavem oka zvýšilo rozsah medicíny.

„Lidé mají tendenci se bez obav, aby se s tím vypořádat se mírné příznaky Over-the-counter léky, taky vložit kapky oko, které obsahují konzervační látky, vydal v rozporu se smyje složky slz nebo zhoršit symptomy nebo Musíme být opatrní, "řekl Yamada.
(redakční oddělení)
března 2013 rozhovor (obsah článku, příslušnost lékaře · titul v době pokrytí)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena